Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak legyünk természetesek és neogy ne legyünk plasztikázott,feltöltött ajkú hölgyek, botoxolt arcú műnők miközben megnézik azokat a lányokat és szépnek is tartják akik ilyenek?

Figyelt kérdés
Van aki elmondja hogy szeretne száj feltöltést, de a pasi nem engedi neki erre megcsalja egy műnövel

2021. okt. 15. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy a pasi nem engedi neki? Ha olyan pasikkal kezdesz, akiktől engedélyt kell kérni, semmin ne csodálkozz...
2021. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem érted a lényeget? Az asszonyát nem akarja hogy úgy nézzen ki ,de másokat megnéz ,szépnek talál majd megcsalja az asszonyt egy műnővel miközben az asszony is szívesen megcsináltatott volna valamit magán
2021. okt. 15. 14:21
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Tudom, hogy úgyse az számít, hogy én mit gondolok, de onnantól, hogy bármi mű van egy nőn, számomra nőként láthatatlan. Kivétel, ha baleset vagy betegség miatt van, de az teljesen más. Természetesen ettől még megnézem a botoxolt meg feltöltött ajkú nőket is, amiért egy döglött macskát vagy egy nagy kupac kutyasz.rt is megnézek. Hogy kikerüljem.
2021. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Autós hasonlat.


Fantasztikus egy Audi R8. Látványos, gyors, erős, figyelemfelkeltő, és kívánatos.

De a mindennapokra, a normál, hétköznapi életvitelre, család mellé, dolgozni járni, jobb, észszerűbb, olcsóbb, és jobban kihasználható egy kombi Skoda 4X4.

2021. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

#4

De ha már gusztustalanra van pimpelve, akkor az Audi se kívánatos, max. azért nézed, hogy szörnyülködj.

2021. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
A 4-es női szemszögből. Nekem a normál életvitelhez, mindennapra is az Audi kell, miért lennék igénytelen, mi az életem, valami amit csak túl kell hogy éljek nap mint nap, amit végigszenvedjek egy ronccsal? Ha ez így lenne, nektek is lenne incelkék nőtök, mert akkor titeket is választanánk 😀
2021. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez inkább az adott pasi agybaja. Most ha nem képes beismerni magának, hogy mi jön be neki, akkor egy töketlen barom. Valóban vannak, akiknek bejönnek a műbb nők, de akkor vállalja fel és kész, nem kell a szentbeszéd, hogy milyen fontos a természetesség, mikor láthatóan le se szarja. Emellé pedig társul a kontroll mánia, hogyha megcsináltattál volna valamit, akkor a végén önbizalmad lesz, más férfiaknak is bejössz, pont mint neki titkon bejönne, és akkor elhagyod. Azt leszarja, hogy mi a jó a kapcsolatnak, csak az ő önbizalmát építse valahogy, a megcsalás is ezért van. Lehet csak azt hitte nincs esélye egy plasztikáztatott nőnél, mert külső orientált a hölgy, ezért folyamatosan arról fröcsög, hogy mennyire elítéli, de hogy véletlenül lett lehetősége egy ilyet nővel összemelegedni, loholt mint egy kiskutya.

Hagyd ezt az idiótát.

2021. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

"de másokat megnéz, szépnek talál" - Megnézem, de nem találom szépnek, viszont belegondolok, milyen lehetett előtte...


"majd megcsalja az asszonyt egy műnővel" - Esetemben ez sem történhet meg :) Nekem a természetes jön be, voltam szerelmes egy tündérien bájos lányba, aztán megjelent a rajzolt szemöldökével, ami abszolút tönkretette az összképet... :(


Az ilyen változtatások közül max az orrplasztika jönne be, mert egy pisze orr szerintem nagyon természetes és szexi tud lenni :)

31/F

2021. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

5.-re.


De mi a "gusztustalan"? Kinek, mi a gusztustalan?


Az itteni incel, meg lelakott baxatlan nők minden jó nőt leszólnak.

2021. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom de az én páromnak tényleg nem jönnek be ezek a nők. Ő is a természetességet szereti.

Korán kezdtem őszülni is, mindig festem a hajam, de szerinte nem kell, mert az is én vagyok, és úgy is szeretni fog ha vannak őszebb hajszálaim.

2021. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!