Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez, vagy a természetes szépség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, vagy a természetes szépség?

Figyelt kérdés

Nektek bejön az ha egy nő megcsináltatja ott lent, plusz mindenhol lézeres szőrtelenítése van (lábak, karok, hón, meg lent is) . + műköröm, póthaj.

Jelenleg természetes vagyok de ezt a pár dolgot tervezem majd magamon megcsináltatni mindenképp mert attól jobban érezném magam.. hogy ezekből mi válik majd valóra az egy jó kérdés de pl műköröm az nem nagy dolog , volt is és lesz is majd még. Persze mindegyiket nagyon igényes módon és elismert drága helyen csináltatnám, nehogy elrontsák.


Szóval ha ilyenek vannak egy nőn az tetszik nektek? Vagy inkább maradjon természetes?


25/n

Szilvi



2021. nov. 2. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Csak a természetes szépség
Tetszik ha egy nő ad magára így is
Egyéb, leírom:
19 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Paróka? Akkor már viszek a Skálából a kirakatból egy próbababát vagy rendelek guminőt. Van sok hülye furfang, de a parókától égnek áll az ember hátán a szőr, ha nem arról van szó, hogy az érintett rákos vagy ilyesmi.
2021. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Egy nő legyen jóban önmagával, ha ehhez póthaj kell, akkor csináltasson. A póthaj, meg a lézeres szőrtelenítés nem olyan nagy dolgok, mint pl egy plasztika. Összességében a kisugárzás számít, nekem legalábbis
2021. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha ezt meg akarod csináltatni elvileg "magad miatt", akkor kit érdekel, ki mit szól?
2021. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Yaris mit szól hozzá ?
2021. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
1 : milyen paróka? Félhosszúnál hosszabbra soha nem nőtt a hajam nem tudom miért de énis vágyom a hosszú hajra
2021. nov. 2. 10:41
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Én nevetségesnek látom az összes mű dolgot egy nőn. Sajnos már annyira ritka egy normális, természetes nő, hogy lassan vadászni kell rájuk.
2021. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Pöccsel a lábad közt rajtad kicsit fura lesz. De hát 2021 van, hajrá!
2021. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok egy túlzottan nőies nő, viszont a lézeres szőrtelenítésen még én is elgondolkodtam. Nagyon sok időt megspórolhat. Ettől egyáltalán nem lesz egy nő mű.

A póthaj szerintem inkább igénytelen (az más, ha valakinek betegség miatt kell pótolni). A műköröm is határeset, abból láttam már nem feltűnő, abszolút nem műhatásút is.

Közhely, de az a lényeg, hogy magaddal legyél rendben.

2021. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó ember aki ennyit változtatott magán az bizony férfi volt és nő szeretett volna lenni.


Ha nem vagy te is hapsi (Szilárd), akkor biztos hogy gondok vannak odafent fejben, ami így jön ki rajtad.

2021. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Műköröm pont az, amitől frászt kap a legtöbb pasi. Nem szépek a nagy körmök, csak nők hiszik, hogy az. 2-3 mm-es köröm bőven elég. Ha akarsz adni rá, akkor lakkozd visszafogott színekkel.

Szörtelenítés honod alatt szerintem alapvető dolog. De ezt borotvával is megteheted.

Lent meg lehet változatosan. Valamikor fazonra nyírva, valamikor borotválva.

2021. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!