Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos lányok, akik jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányok, akik jól kisminkelve, nőies öltözetben mutatósak, ezért a férfiak őket is ugyanúgy rohamozzák, mint a természetesen gyönyörű nőket, (vagy még jobban is), miért hiszik egy lapon magukat az igazi szépségekkel?

Figyelt kérdés
Pl. Van az a Farkas Timi nevezetű youtuber lány, akinek a "szépségétől" a videói alatt el vannak ájulva emberek, pedig köztudott, hogy nem szép, de "megcsinálva" néz ki valahogy. Neki már az egója akkora lehet, hogy egy szinten érzi magát a Palvin Barbi szépségű nőkkel. Ezt tapasztalom az interneten.

2020. ápr. 14. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik neten ajnároznak nőket, azoknak mindegy. Nem csak a "megcsinált" átlagos lányokat, de konkrétan bárkit istenítenek, csak legyen alatta 2 lyuk.
2020. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek általában mind önbizalomhiányos kislányok, kár komolyan venni őket. Azt meg nem nevezném rohamozásnak higy 10,000 vadidegen lájkolgatja a posztjait. Szerintem egy értelmes, felnőtt férfi közeledése élőben többet ér ennél az egésznél.
2020. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Elfelejti honnan gyütt. 😃 KB, mint az újgazdag mentalitás, csak ez megjelenésben. Arra hajt nyilván, hogy ismerjék el, hiszen akkor mi értelme volt. Ha meg tartós, akkor meg kezeljék úgy, hiszen belerakja a munkát.

Ha csinálja lelkiismeretesen és 0-24-ben tipptopp, akkor ő bizony tipptopp. Megdolgozott érte.

Ha egyszer 10 percre volt olyan amilyen, de amúgy tojik bele, akkor vicc kategória az egész.

2020. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 a rohamozás alatt a levelek áradatát értem. Mert ezernyit kapnak ám az ilyen lányok is. Ezért meg vannak arról győződve, hogy ők top kategóriás szépségek
2020. ápr. 14. 17:03
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Mert miert ne hihetnek magukat egy lapon veluk? Mivel az ido 90%-ban szepek, ezert szepek, ennyi. En sem a sminktelen fejemet veszem az alapnak amit csak este lat barki (max a parom), mikor alvas elott lemosom, meg reggel max egy orat vagyok smink nelkul, amig kavezom, felebredek. A paromnak nyilvan tetszem smink nelkul is, fuggetlenul attol, hogy szerintem ocsmany ugy a fejem, de mivel amugy a sminkelt fejem az alap amit mindenki lat, igy az alapjan merem en is es masok is a szepsegemet, ennyi. Soha az eletben nem szoktam azon elmelkedni, ha latok egy szep lanyt, hogy huu vajon smink nelkul hogy nez ki. Kit erdekel??
2020. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert a nők egyrészt önmaguk miatt, másrészt a férfiak miatt szeretnének szépek lenni. Tehát ha ők szépnek tartják magukat, és a férfiaktól is ezt a visszaigazolást kapják, akkor miért ne érezhetnék vonzónak magukat. Nővéremnek van egy barátnője, aki sosem volt igazán szép, mégis mindig nagyon jóképű párjai voltak, és nagyon népszerű volt a férfiak körében.
2020. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Bírom ezt az álszentséget. Persze amikor az a kérdés, hogy miért a természetesen szép nőt választják a mű helyett, akkor meg a mű nőket szidják. Bezzeg most őket védik. Kész cirkusz :D
2020. ápr. 14. 17:29
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
7 A musegbe nalam a testmodositas tartozik inkabb, nem a sima smink. Mondjuk en ilyen kerdesek ala nem nagyon irok, mivel nem erint a tema, meg felesleges rinya szerintem, mivel az utcan boven latni olyan parokat, ahol a non abszolut semmi smink es egyeb nincsen.
2020. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És ilyeneket írnak, hogy nem a kiló vakolattól lesz szép valaki. És, hogy ezek a nők mű nők. Most akkor mégis jó a kiló vakolat? ;)
2020. ápr. 14. 17:40
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Honnan veszed, hogy ezer levelet kapnak?

$egghulye vagy.

2020. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!