Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos lányok, akik jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányok, akik jól kisminkelve, nőies öltözetben mutatósak, ezért a férfiak őket is ugyanúgy rohamozzák, mint a természetesen gyönyörű nőket, (vagy még jobban is), miért hiszik egy lapon magukat az igazi szépségekkel?

Figyelt kérdés
Pl. Van az a Farkas Timi nevezetű youtuber lány, akinek a "szépségétől" a videói alatt el vannak ájulva emberek, pedig köztudott, hogy nem szép, de "megcsinálva" néz ki valahogy. Neki már az egója akkora lehet, hogy egy szinten érzi magát a Palvin Barbi szépségű nőkkel. Ezt tapasztalom az interneten.

2020. ápr. 14. 16:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
valaki nagyon irigy :(
2020. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen nyilván!
2020. ápr. 14. 17:45
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Most neked tulajdonképpen mi bajod?

Mit érdekel téged, hogy ők minek képzelik magukat?

Egy átlagos nő miért baj, ha kisminkelve szépnek érzi magát? Vagyis neked ez miért baj?


És tényleg egy hülye vagy, ha neked még nem esett le, hogy sokszor a férfiak mit értenek a mű nő alatt.. nem azt, amit te.

Ők a sminket, rövid műkörmöt észre sem veszik. Az a smink tűnik fel nekik ami annyira ronda, hogy attól feltűnő.

2020. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem becsülendő az, hogy vki, aki nem nyerte meg a genetikai lottót, tesz azért, hogy szebb, igényesebb legyen. Persze a beképzeltség sosem szimpatikus, de ha vki csak simán tisztában van az értékével, és nem álszerénykedik, az nekem szimpatikus... és inkább megértem azt, aki arra büszke, amit elért, nem azért, amit a "jóistentől" kapott.


A kérdező kommentjéhez meg az alábbiakat tudom hozzáfűzni:

- az, hogy vki sminkelt, nem egyenlő azzal, hogy műnő vagy kihívó. Akik azon vekengenek, hogy a természetes nők helyett a műnőket választják vagy vice versa, ott általában a nagyon közönségesen öltöző, virsliszájú / túlrajzolt szájú, póthajas, nagyon durván túlsminkelt, műkörmös, szétműtött nőket értik ez alatt

- a műnőkre is nagyon nagy a kereslet, gyakran nagyobb is, mint a kis visszafogott szépségekre - az más kérdés, hogy legtöbbször csak rövid távú, egyéjszakás kalandokra, de ez kívülről nem látszik

2020. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

De... ez most nem kvára mindegy? Most az a probléma, hogy a lányok szeretik magukat és nem önbizalomhiányosak?

És a természetes szépség miben különb bárkinél? Ettől már egyből jobb ember? Jobb barát? Megértőbb? Kedvesebb? Jbb családanya? Jobb munkaerő? Okosabb?

Kit érdekel, ami nem az ő érdeme és nem az ő munkájának a gyümölcse?

2020. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez a lány kisebbségi ami nagyon is látszik rajta. Teljesen átlagos tucat lány aki ki van sminkelve, tetoválva. M3 metrópótlón is lány ilyeneket.


Ha már igényesebb akkor már Holényi Zita, neki kifinomultabb vagyis elegánsabb a stílusa [link]

2020. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk azt nem értem ha valakit nem idegesít a smink egész nap magán. Ez olyan mint a melltartó, kell az utcán, de otthon az ember alig várja hogy megszabaduljon tőle. Ti akik folyamat sminkben vagytok, nem kényelmetlen? Nem lenne jobb ha nem kellene folyamatosan abban lenni? Hanem mondjuk hetente 1-2 napot sminkben hogy tudok ám ilyen is lenni, és amúgy meg elfogadni a saját arcodat szemedet, és szabadabban létezni.
2020. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
18: most, amikor otthon vagyok a vírus miatt, nem sminkelek, de általában szoktam... azokon a napokon, amikor edzem, elég minimálisat, de ha nem, akkor egész arcosat. Én egyáltalán nem érzem magamon a sminket, nem fullasztó - jó minőségű termékeket használok és jól eldolgozom őket.
2020. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18 Nem erzem, hogy lenne rajtam, egyaltalan nincs kulonbseg akozott, hogy smink van a fejemen, vagy nincs. Otthon se mosom le azonnal, ahogy a melltartot sem veszem le, mert az sem kenyelmetlen szerintem egyaltalan, ha passzol rendesen a meret. Valoszinuleg a melltarto miatt azert sipakolnak sokan, mert szarul valasztottak meretet.
2020. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%
Én többre értékelem, aki sminkben szép. A természetes szépség jó géneket örökölt, míg abban, hogy alapvetően átlagos vagy akár csúnya személy széppé válhasson, komoly munka van.
2020. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!