Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez, vagy a természetes szépség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, vagy a természetes szépség?

Figyelt kérdés

Nektek bejön az ha egy nő megcsináltatja ott lent, plusz mindenhol lézeres szőrtelenítése van (lábak, karok, hón, meg lent is) . + műköröm, póthaj.

Jelenleg természetes vagyok de ezt a pár dolgot tervezem majd magamon megcsináltatni mindenképp mert attól jobban érezném magam.. hogy ezekből mi válik majd valóra az egy jó kérdés de pl műköröm az nem nagy dolog , volt is és lesz is majd még. Persze mindegyiket nagyon igényes módon és elismert drága helyen csináltatnám, nehogy elrontsák.


Szóval ha ilyenek vannak egy nőn az tetszik nektek? Vagy inkább maradjon természetes?


25/n

Szilvi



2021. nov. 2. 10:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20# eltaláltad

Nem az a baj vele hogy túl természetes, hanem az hogy túl férfias, mint ahogy a bajusz és egyéb arcszörzet is az.

Ezért illik azt borotválni, a nőiesség látszatáért, sokat számít hogy valaki erősen küzd hogy nőies legyen, annak ez is a része.

Az intim borotválás meg gyakori téveszme, mert azt hiszi sok nő hogy minden férfi csupaszon szereti, közben jelentős részük nem. Ott a nőiesség szempontjából lényegtelen már a szőrkérdés.

2021. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

De nem érted, hogy a természetet nem érdekli a divat, ha ott van a szőr, az természetes, NEM FÉRFIAS, mert szőr a nőkön is nő.


Értem, hogy nem tetszik a lábszőr, ezzel semmi baj, de ezt ugye érted? Hogy a divat alakította a lábszőr szedést, és az attól még természetes? Hiába van csak a férfiaknak megengedve, attól még természetes.


A pinaszőr meg nem zavar, mert neked bejön, azt nagy kegyesen megengeded, köszönjük szépen.

2021. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22#

Meg kell találni az egyensúlyt a természetesség és az ízlés között!

Amúgy a férfivéleményre kérdezett rá a kérdező nemde?

Tehát nem megengedem kegyesen, hanem kifejtettem a véleményemet férfiként

Azért ne állítsál már be okoskodó s.ggfejnek légyszi!

2021. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne foglalkozz ezekkel az orkokkal. Gőzűk nincs a hajhosszabbításról, mert maximum Kelemen Anna igénytelen haját és kőrmét látták. Én azzal foglalkoztam anno, ha normálisan can megcsinálva senki észre sem veszi, csak azt, hogy jobban nézel ki. Sok ágáló férj szólt rá a feleségére később, hogy le ne szedesse. Dzsungellal a lábad között pedig azért manapság már elég ciki, főleg, hogy te is írtózol tőle. Műkörmőd is lehet teljesen természetes, ha nem túl hosszú. Nekem is van póthajam, ha mondom, hogy nem az én hajam se akarják elhinni, mert annyira természetes hatása van. Akik itt sápítoznak, nem ismernének fel egy igényesen megcsinált műkörmöt vagy hajhosszabbítást, mert csak az igénytelen tűnik fel nekik.
2021. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy okoskodó seggfej, csak definíció szerint a női láb szőrösen természetes. A divat, ízlés más kérdés.


Ne érts félre, én is szőrtelenítem a lábam, másként senki vagyok a férfiak szemében. De a természetesség nem férfiasság, a szőr viszont természetes. És itt van egy szívfájdalom, hogy férfinak egy nő természetesen - teljesen természetesen - soha nem fog kelleni. Azért jó lehet férfinak lenni, hogy valamire húzzák az orrukat, mi nők meg csicskaként teljesítünk mindent. Biztos te is meglepődnél, ha találkoznál szőrös lábú nővel, hisz egy 0. elvárás, hogy ne legyen szőrös. Ez van.

2021. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"És itt van egy szívfájdalom, hogy férfinak egy nő természetesen - teljesen természetesen - soha nem fog kelleni."

Butaság!

Csak komoly hátrányban van a többi igényesebb nővel szemben.

De ha minden nő ilyen volna, senkit nem érdekelne.

A verseny jegyében pedig célszerű szőrteleníteni. De én csak azt mondtam: nem kell feltétlenül mindenhol szőrteleníteni a csinos megjelenésért, nem szükséges

Ezt a véleményemet fenntartom

2021. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szilvi, a szőr, és a természetesség rendben van. Az már kevésbé, hogy gyakorin, meg fb csoportokat kérdezgetsz mindenről, az is elég gáz, hogy webcammal keresed a kenyered, meg a yarisra valót. Inkább a körülményeiden változtass, aztán ha azok rendben, akkor kérdezd meg újra. Előbb hagyd abba az ivást.
2021. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!