Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra melyik foglalkozás a vonzóbb egy férfiban (ha egyébként tetszik a férfi)?

Figyelt kérdés

(1) Stratégiai menedzser egy vezérigazgató csapatában nagy multinál, önálló döntési jogkör nélkül, de nagyvállalati projekteket vezetve, üzleti végzettségekkel


(2) Vezető programozó egy nagy multi mesterséges intelligencia osztályán, matematikus-statisztikus végzettséggel



2023. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a programozó Mesterséges Intelligencia osztályán ott fáradtan én is úgy értelmeztem hogy a statisztikai részével foglalkozol de az a végzettséged.


Bocs ezért.


De amúgy nem értem a feleséged ezek nagyon komoly szakmák mind a kettő, ha a harmadikat is csináltad akkor te egy polihisztor típusú pasi vagy, de ezzel a kettővel együtt is.


Mi abban a presztizsvesztés hogy a Lufthansától átkerültél programozónak a Mesterséges Inteligenciával foglalkozó szakmába, vagy fordítva?


Ugye ez most kamu? :O


Tudod mi lenne a presztizsvesztés hogy ha közmunkaprogramra kényszerülnél ilyen tudással.

2023. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szintén 49-es vagyok még mindig 51-esként is.
2023. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

51. Nem a Lufthansánál dolgozom, hanem egy sokkal nagyobb transznacionális multinál (top 25 brand), csak nem akartam a céget megnevezni.


Igen, korábban az üzleti területen dolgoztam a vezérigazgató csapatában és vállalati stratégiát csináltam egy évtizeden át (több országban). Azután átképeztem magam és átültem mesterséges intelligencia programozónak. Aminek a feleségem nem annyira örül a jelek szerint. Mondjuk nem hibáztatom érte, mert ha valaki nincs kint a HQ-ban egy ilyen nagy cégben, akkor kevésbé érzi, hogy mi számít ma menőnek.


Nem kamu. :)

2023. ápr. 10. 20:26
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig a Mesterséges Intelligencia programozása nagyon komoly és menő szakma is és pénzben is jó keresnek, de ugyanakkor oda már kell egyfajta gondolkodás is.


Oké akkor nem kamu csak egyszerűbb lett volna így kérdezned nem ilyen szavazással , mert rengeteg ilyen jellegű szavazás volt már aminél nem az volt a lényeg, hogy az adott szavazónak jó lenne ha bármelyiket is választaná, de az igaz, hogy nagy többségébe problémás személyiségű ilyen lehúzós karaktereket írtak a tiédhez képest, csak nálad az az egyetemi oktatós példa az ultra necc volt, meg az írt szavazásod nem fedi a problémádat, nem tudom érted-e mit szeretnék jelezni.


De amúgy miért nem elemezteted ezt ki a MI-vel? A MI még a dott vagy a go nevű játék most biztos hülyeséget írok, hu basszus nem jut eszembe a fáradtságtól annak a játéknak a neve segíts, aminél a MI győzőtt a legjobb játékos és a legjobban teljesítő gép ellen és cirka pár hét alatt tanult meg több évtizedes stratégiai tudást egy ilyen kis kerekasztal beszélgetős IT-s műsorba beszéltek ezen dologról a youtube-on láttam anno azt hiszem ezt na mindegy, biztos értékes tanácsot adna neked. :D

2023. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Feleséged veled szeret arcoskodni a fodrásznál. Te választottad! Ő mit tud felmutatni azon kívűl, hogy xy-né lett?
2023. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy menő, az asszony nem tud arcoskodni, mert nem érti miből jön a pénz 😁

Legalább az ágyban jó?

2023. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!