Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra melyik foglalkozás a vonzóbb egy férfiban (ha egyébként tetszik a férfi)?

Figyelt kérdés

(1) Stratégiai menedzser egy vezérigazgató csapatában nagy multinál, önálló döntési jogkör nélkül, de nagyvállalati projekteket vezetve, üzleti végzettségekkel


(2) Vezető programozó egy nagy multi mesterséges intelligencia osztályán, matematikus-statisztikus végzettséggel



2023. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
40. Milyen szakmákat tartasz izgalmasnak (egy férfi számára)?
2023. ápr. 7. 22:30
 42/56 anonim ***** válasza:
0%
Igazából bármit amiről nem annyit tud mesélni, hogy ültem az irodában és....
2023. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Oké de mondjuk tegyük fel, hogy valaki a Lufthansánál stratéga, és rengeteg érdekes dologról tud mesélni, onnan kezdve, hogy milyen új repülőgépek lesznek, azokon milyen érdekes szolgáltatások vannak, hogy a repülőtereken miket terveznek, hogy mik várhatók a légiközlekedésben stb. stb. Ez sem izgalmas? Csak mert ilyeneket csinál ám egy stratégiai menedzser, nem pusztán üldögél egész nap az irodában…
2023. ápr. 7. 22:36
 44/56 anonim ***** válasza:
24%

Ez továbbra is mind olyan dolog, hogy aha oké, ez is repül meg az is repül stb, nem nagyon tud úgymond érdeklődést felkelteni vele, meg hogy elmondja, hogy ilyen és olyan szerződéseket kötött.

De most ha egy egyszerű kertészként, mondjuk a nap végén mutat pár képet róla, hogy nézd ma ezt és ezt csináltam, oda ezek a virágok kerültek, amott ilyen díszbokrok vannak, akkor értem mit csinál, és látom benne a saját munkáját.

2023. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Az egész ember számít. Ne legyen szakbarbár. Érdekelje a világ és az is amit én csinálok. Nekem az okos férfiak tetszenek, így egyik foglalkozás se rossz vagy jó. Szeresse amit csinál.
2023. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Mind a három alig fog ráérni rájöhettél volna magadtól is hogy akiknek nem miért nem. Nem kell nagy logika hozzá.
2023. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

33-as nagyon nem vagy képben a vállalkozókkal kapcsolatban. Egy vállalkozás is lehet nagy volumenü es komolyabb is mint egy önálló döntés nélküli stratega menedzser vagy egy programozo statisztikus munkajanal is. Megjegyzem mindket szakma komoly es tisztelet becsulet nekik, de ezek mellett a szakmakban dolgozok mellett nem minden nő várna rájuk türelmesen, akik kozul nem mindegyik home office-ozik, hogy majd találkoznak, arról nem is beszélve hogy vannak közöttük workalcoholic típusúak is, akik imádják a munkájukat de más szakmákban is vannak ilyen típusúak.



Szerinted majd egy vállalkozó programozó kecskesajtot fog gyártani vagy fadeszkákat vágni miközben valójában az a vállalkozó programozó, aki adattudós vagy java programozó inkább fordítva lenne utána kapkodnának mint "egy bombázó csaj után" a nagy vállalatok is, menne közöttük a versengés a kegyeikért, hogy megbízzák munkával sőt menne a versengés hogy ki ajánljon neki többet pl.


Ezeket a kérdéseket nem tudom kik találják ki, de köze nincs a valósághoz direkt csűritek csavarjátok a különböző pasi vagy női karaktereket és mindegyikhez társítotok valami pesszimistát is pl. az egyetemi oktató aki ki tudja mit csinál magyarán a diákjaival etyepetyél már itt kezdődnek nálad a problémák, volt ilyen jellegu kérdés is jeleztük neki hogy az egyetemi oktato alapbol nem tesz ilyet, meg egy ilyenért repülő lábakkal rúgnák ki. Szóval ezek a karakterek amiket kitaláltok ezek szivatos karakterek, ami miatt a válaszolok nagy többsége nemmel válaszol vagy rákényszeríti magát egy válaszra. Jó unalmas lehet a mindennapjaitok hogy csak ilyen szavazás telik tőletek gyk-ra.


Ezekre a kérdésekre még az sem momdható hogy szociologiai kutatashoz találod ki, mert egy részt szakmai kutatashoz ugyanugy lobogtatnod kéne a GDPR-t és jelezned a másik felé. Másrészt meg a karaktereid meg az itt gyk-n felsorolt karakterek inkább arra emlékeztet mikor Jente néni manipulatívan kiválasztotta a lányoknak a hozzájuk nem valót de te nyilván még jókat is kacagsz kiakadt embereken.


Szerintem unatkozol te is mint ahogy a többiek is és szivatjátok a jó népet vajon az x lehetoseg kozul melyiket választja amik között van valótlan is. Pl. Egyetemi tanár aki boldog boldogtalannal félrevonul etyepetyézni. Az emberek meg rákapnak a szavazás mögé rejtett szivatós unalomra.


Volt itt valaki akinek a férje programozó home office-ba multinál ilyen is van, de nem mindegyik multinál dolgozó dolgozik otthonról. Amugy meg egy stratega menedzser a vállalati menedzsment strategia kidolgozosaval foglalkozik magyaran business terulet projekteken dolgozik ahol bizony utazik is.


A programozo aki meg MI fejlesztessel foglalkozik az is inkább munkahelyen dolgozik mivel statisztika terulet.


Pl. Guglinal sem hasznalhattak az ott dolgozok a google bongeszojet nehogy uzleti titkot szivarogtassanak ki. Az mas kerdes hogy az ott dolgozo nem is akarta ezeket a muhely titkokat.


Ezek olyan de olyan értelmetlen kérdések a szerelem nem így működik ha egy stratéga menedzser a nagy szerelem akkor ugyis őt választja az a nő ha meg egy programozo akkor őt ha meg egészen más területen dolgozik akkor meg őt.


A szerelem nem itt kezdődik hogy kategoria választási lehetőséget adsz embereknek manipulativan hanem ott hogy ugyis azt választja akibe szerelmes és aki viszont szereti.

2023. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
47. A kérdésem valódi háttere, hogy én csináltam mindegyik fentebb tárgyalt munkát, és a feleségem szerint presztizsvesztés volt az 1-ről a 2-re (le)lépni. Én pedig az ellenkezőjét érzem. Csak kíváncsi voltam, mit gondolnak mások.
2023. ápr. 10. 18:20
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért nem így kérded?


Szerintem egyik se presztizsvesztés ha engem kérdezel.


Amúgy mindkettő komoly szakma. Ugyanúgy az egyetemi oktató szakma is komoly de azt is hogy ledegradáltad már a karakterrel, khm.

2023. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

Itt sokan azt se tudják mit csinálnak ilyen munkakörbe, olyan mintha kínaiul beszélnél nekik, pl. 42-es. Egy stratéga menedzser pont nem az a kategória aki csak az irodában van. De ugye te is úgy kezdted, hogy multi és nem Lufthansa az nagyon nem multi.


49-es vagyok.

2023. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!