Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra melyik foglalkozás a vonzóbb egy férfiban (ha egyébként tetszik a férfi)?

Figyelt kérdés

(1) Stratégiai menedzser egy vezérigazgató csapatában nagy multinál, önálló döntési jogkör nélkül, de nagyvállalati projekteket vezetve, üzleti végzettségekkel


(2) Vezető programozó egy nagy multi mesterséges intelligencia osztályán, matematikus-statisztikus végzettséggel



2023. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom mit dolgozik amig o szereti amit csinal es ez az "alommunkaja"
2023. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
83%
Krumpli-burgonya, nekem a cukrászat a dögös 😀
2023. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ha ő szereti és egyik sem jár azzal, hogy munkamániás és még vasárnap se képes félretenni, akkor nekem egyformán megfelelne mindkettő. De amúgy más is jó természetesen, abszolút nem kell ilyen magas pozícióban lennie, csak ne utálja amit csinál és normálisan éljen meg belőle.
2023. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
jazzdobos
2023. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
81%
#18 nekünk bőven elég a negyede is. a lényeg, hogy ne valami öltönyös rabszolga legyen, aki azt hiszi, hogy mekkora menő csávó
2023. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
67%

#18: "Az egyéni vállalkozót azért, mert erős, férfias?"


Nem, hanem azért, mert a saját útját tapossa ki, butuskám. Én magam is individualista vagyok, és értelemszerűen a hasonló mentalitásúakat preferálom.


"Akkor is, ha negyed annyit keres, mint a fentiek?"


Mivel én nem akarok családot, ha el tudja magát olyan színvonalon tartani, amelyet én magam is normálisnak éreznék a helyében (tehát kb. azonos az igényszintünk életmódot tekintve), az nekem bőven megteszi. Viszont ha tehetséges a szakmájában (és én a tehetséget + hozzáértést nagyon szexinek tartom), akkor még ez a "negyedannyit keres" sem lesz igaz, mert keresett lesz, és lényegesen több lesz a jövedelme.

Igen, jól írta az egyik előttem válaszoló: kell a francnak öltönyös rabszolga. Nekem sose kéne egy olyan fazon, aki a konvencionális gondolkodás rabja.

2023. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

26. A menedzser is a saját útját járja ki. Kitalál projekteket és azokat végigviszi. Egészen más egy nagy csatahajót megmozdítani, mint egy horgászladikot.


Persze ha milliárdos vállalkozókról beszélünk, az más kérdés. Az valóban nagy hal.

2023. ápr. 7. 15:01
 28/56 anonim ***** válasza:
35%

5. "Atyaég. A stresszes vagy a kocka? Vmi normális nincs? Vmi hétköznapi?"

Újra és újra bebizonyosodik hogy a nőknek igazából semmi nem jó. Ha jól keres akkor az a baj hogy kocka meg strresszes. Ha rosszul akkor az a baj hogy nem lehet családot alapitani vel. Ha jól keres, de koszos munkát végez akkor meg azért nézitek le. Semmi nem jó.

2023. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekel, hogy ami nem egyértelmű, az mit takar. Az ilyen stratéga, koordinátor, manager mi a pöcsömet csinál, mert nem ugyanazt szokták, de olyan mencin hangzik.


Egyszer azt mondták, mikor rákérdeztem, hogy a sales manager ügyfeleket hívokat. Engem a TopShopból rendszeresen keresnek, de nem hiszem, hogy a néni sales managernek mondja magát.


Egyébként nem tudok vonzó szakmát mondani. Mert megfordítom, amit mondasz: elképzelek egy semleges külsejű férfit - nincs olyan szakma, amitől hangyányit is elkezd vonzani. Ha meg alapból vonz, akkor a munkája csak elvenni tud belőle, hozzáadni nem, pl. ha soha nincs szabadideje, etikátlan dolgokat művel, stb.

2023. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
28-as. Sőt. Az egyes nőknek különböző pasasok tetszenek. Pl. kolléganőm sosem járna olyannal, aki nincs kigyúrva. Én meg nem szeretek sportolni, szóval inkább választanám a 10 kg pluszosat. Persze kövér se legyen, mert én vékony vagyok.
2023. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!