Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra melyik foglalkozás a vonzóbb egy férfiban (ha egyébként tetszik a férfi)?

Figyelt kérdés

(1) Stratégiai menedzser egy vezérigazgató csapatában nagy multinál, önálló döntési jogkör nélkül, de nagyvállalati projekteket vezetve, üzleti végzettségekkel


(2) Vezető programozó egy nagy multi mesterséges intelligencia osztályán, matematikus-statisztikus végzettséggel



2023. ápr. 7. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyiksem. :D
2023. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincsen, aki nem egy mások által megépített, óriási rendszerbe tagozódik bele, mint fogaskerék?
2023. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

Ápolónő vagyok. Leginkább vonzó a mentős, gondolom érted az okait. (Hasonló érdeklődés pl.)

Vagy tűzoltó, rendőr.


Szerintem az ilyen öltönyös, üzletember típussal nem sok közös lenne bennünk.

2023. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
12. Egyéni vállalkozóra vagy cégtulajdonosra gondolsz? Olyan sajnos nincs.
2023. ápr. 7. 12:35
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

ami fontos:


- szeresse, sőt imádja amit csinál

- ha lehet ő legyen a döntéshozó/tulajdonos, ne pedig egy szó nélküli, bármikor pótolható és kihasznált és számonkért dolgozó.

2023. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
#14 miért nincs? Az élet nem fekete és fehér millió+1 más szakma létezik.
2023. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

#14: hogy érted, hogy "olyan sajnos nincs"? Dehogynem léteznek ilyenek is. Én amúgy inkább az egyéni vállalkozót preferálom.

#12-es voltam.

2023. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

17. Ebben a kérdésben nincs. :)


Az egyéni vállalkozót azért, mert erős, férfias? Akkor is, ha negyed annyit keres, mint a fentiek?

2023. ápr. 7. 12:49
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem tudom, milyen személyiség. Munkamániás nem kellene, az is egy függőség, bár legyen azért ambíciója, szorgalma, de csak ne annyi, hogy pénz, pénz, pénz, hanem jobbá is akarja tenni kicsit a világot a munkájával. A hűség meg nem a munkakörnyezeten múlik.
2023. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%
Az első a legrosszabb hosszú távon, nem bírom az okoskodós/önelégült csávókat. A második szimplán nem az én világom, nem is volt soha. Még a harmadik a legszimpatikusabb, ha vállal más melókat is, anyagilag stabil akkor nem zavar, ha nem ő keresi a legtöbbet. Ha anyagi gondjai vannak akkor ő is kuka.
2023. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!