Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik és én is neki de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik és én is neki de utálja a kutyákat ?

Figyelt kérdés

6 éve hű társam a kutyusom.

Szerintetek ? 😒


33F


2023. márc. 14. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Kutyus az első!

Nincs az a szerelem, ami egy állatbarátot és egy állatellenest összetart!

40/N, aki inkább macskás, de imádom a párom kutyusát, aki inkább kutyás, de néha ölében a macskám :-)

2023. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Lapát.

Háromszor volt kutyám,de csak olyan párjaim voltak,akik szerették őket.Kutyus megérzi amúgy is,és megmorogja.

Biztos nem kéne olyan nő,aki nem kedveli.Nő jöhet bármikor,olyan mint a villamos.

2023. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Kizáró ok lenne nálam így
2023. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Valami emberség hiányzik belőle. Az ilyen személyek sokszor gonoszak, de ez csak idovel derul ki amikor mindenkit leszol majd korulotted.
2023. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Soha ne a kapcsolatot válaszd a kutyáddal szemben. Kapcsolatok jönnek-mennek, aki szeret, az a kutyáddal együtt szeret.
2023. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Én sem szeretem a kutyákat, és így mondom azt, hogy ne erőltesd. A kutya veled együtt jár, mondhatni "egy csomag" vagytok, kicsit hasonlít ez ahhoz, amikor gyerekes, elvált emberrel ismerkedsz. Ha nem szereted a gyerekeket (jelen esetben a kutyákat), akkor nem kéne olyannal ismerkedni, akinek van. És fordítva, akinek van, annak érdemes olyannal ismerkednie, aki nem csak, hogy szájhúzogatva elfogadja (szóban, de azért komoly változtatásokat várna el, pl hogy ne menjen be a házba, ne foglalkozz vele annyit, mittudomén), de szereti is, ugyanúgy, mintha a sajátja lenne. Másképp csak konfliktusforrás lesz és állandó probléma az életetekben.
2023. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretem a kutyákat, sem ezt a hozzáállást amit a legtöbb kutyás képvisel, de nem is ismerkedek kutyással, soha nem várnám el, hogy válasszon valaki a kutyája és köztem, mert tiszteletben tartom, hogy felelősséggel tartozik egy állat iránt és még nekem kutyaellenesként is egyértelmű, hogy a kutya marad, nem a nő/pasi. Aki választásra kényszerít azt soha ne válaszd, mert ott fejben valami nagy gond van.
2023. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtok kijönni. Gondolom, nem passzolnád el a kutyusod egy lány miatt? Én a cicámat biztos nem. Hozzám tartozik. Viszont, aki nem szereti, esetleg allergiás rá, annak meg kínszenvedés lenne egy olyan lakásban lenni, ahol állat van. Szóval sajnos nem fog működni. A kisállat ilyen szempontból olyan, mint egy gyerek, együtt jár a gazdival.
2023. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Allergiás vagyok a macskákra, a párom viszont szereti őket. Benne lennék abban, hogy külön olyan fajtát keresünk, amire épp nem vagyok allergiás, illetve a párom felelőssége lenne nagyrészt (nekem nyilván fogalmam sincs milyen macskát vagy más állatot tartani).


Inkább kutyás vagyok, de belátom, hogy arra nem lenne időm, helyünk, energiám. És a macska is aranyos tud lenni.


Nálunk ez még alakul (jelenleg amúgyse lehetne állatunk), de nem érzem lehetetlennek.


Beszéljetek róla. Illetve más az, ha egy meglévő állatról vam szó.

2023. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Életem szerelmét dobtam, amikor megtudtam, hogy belerúgott a kutyájukba. Nem bántam meg soha.
2023. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!