Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nem kedvelem a kutyákat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kedvelem a kutyákat és nem tudnék velük élni, eleve kerüljem az olyan férfiakat, akik együtt élnek a kutyákkal?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha állat van a házban(főleg kutya), akkor ne is ismerkedjek olyannal tovább, aki velük él?

Nyilván, nem miattam fogja kitenni az állatát és én sem viselném el egy közös lakásban, ami miatt meg is van a konfliktusforrás.

23/L


2022. szept. 19. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Így van. Nekem van benti kutyám és ha egy pasinak ez nem tetszik, akkor ott az ajtó👋Egy egészséges lelkivilágú ember biztosan nem fog megválni az állatától senki miatt. Olyan társat kell találnod, akinek nincs benti állata.
2022. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan.

Én is olyan vagyok, mint te, értelemszerűen nem ismerkedem olyan pasival, akinek benti kutyája van. Egyrészt úgysem mennék bele az együttélésbe, akkor meg minek hülyíteni valakit, másrészt meg sosem kérném, hogy miattam tegye ki.

És gondolni kell arra is, hogy sok lazának induló kapcsolatból lett már házasság, gyerek. Valaki megszívná, jobb ezt elkerülni.

2022. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én nem írtam semmi utálatosat a kutyákra, csak azt, hogy nem kedvelem őket. Ettől még más szemében lehetnek szerethető állatok.

Te meg idejössz és személyeskedsz, undorító módon beszélsz. Biztosan az a típusú marha vagy, aki a kutyáját tartja a gyerekének és az emberi gyerekekre meg fujjog. :)

2022. szept. 20. 00:27
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Úgy van, kerüld őket.
2022. szept. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan, keruld
2022. szept. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
ÉN a gyerekekkel vagyok így
2022. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2022. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez egy jó taktikának tűnik... :))
2022. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

#4

És amúgy azzal mi a baj, ha valaki jobban szereti a kutyákat, mint a gyerekeket? Sokkal kevesebb gond van velük, kevesebb lemondással járnak, nem üvöltenek, hisztiznek és sokkal több szeretet van bennük.


Én mondjuk szeretnék gyereket a jövőben, de attól még ez a véleményem róluk🤣Persze szeretni fogom a sajátomat, de a kutyák érzelmileg sokkal különbek az embernél, ez tény és való. A kutyád úgy vár haza, hogy szinte felborít a szeretetével, a gyereked meg a tablet felett észre sem veszi, hogy hazaértél.

2022. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Viszont bármelyik is van otthon, alkalmazkodnod kell és le kell mondanod bizonyos dolgokról.


Én pedig nem áldozom fel a saját időmet másokért.

2022. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!