Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nem kedvelem a kutyákat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kedvelem a kutyákat és nem tudnék velük élni, eleve kerüljem az olyan férfiakat, akik együtt élnek a kutyákkal?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha állat van a házban(főleg kutya), akkor ne is ismerkedjek olyannal tovább, aki velük él?

Nyilván, nem miattam fogja kitenni az állatát és én sem viselném el egy közös lakásban, ami miatt meg is van a konfliktusforrás.

23/L


2022. szept. 19. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha nem kezdesz kutyással.

Normàlis ember aki szereti a kutyusát, cicáját, akárkijét, amúgy sem fog téged választani helyette.

Én nőként nem jöttem volna össze olyannal aki nem szeretne kisállatokkal élni, mert én nagyon kutyás vagyok, és mindig szerettem volna a szerelmemmel közösen is kutyát.

Kisgyerek korom óta mindig volt kutyánk, így nőttem fel, nekem Fontos.

Mikor a férjemmel összejöttünk, 24 éves voltam, 3 kutyusom is volt egyszerre, akkor 4 évesek voltak, ők sajnos már mind megöregedtek és elmentek azóta...😭😔 Együtt gyászoltuk őket, mindegyiküket szerette a párom is. Egyébként neki is több kutyája volt még amikor otthon élt az anyukájával, tesóival, sőt, cicák is.

Most már 2 éve közösen örökbefogadott kutyusunk van akit anyósomtól kaptunk❤️😊

Jobb ha ilyen alap dolgokban megegyeznek az igények. Egyéb esetben veszekedések, lelki sérülések lesznek belőle.

36/N

2022. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#12


Vagy már alapból lelki sérült vagy, hogy egy állatkertet tartasz otthon, de mindegy, nem az én dolgom.

2022. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#13 hogy függ össze az állatok szeretete a lelki sérültséggel?
2022. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13. Sehogy:)
2022. szept. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Én kedvelem őket, de lakásban semmilyen állatot nem tudnék elviselni, főleg nem ágyban, így kerülöm az ilyen nőket. Te is tedd ezt, körülbelül mint a dohányost a nem dohányos, ennyi...
2022. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én parom se kutyapárti, én meg imádom őket, bárhol el tudom viselni. Anya sokszor beengedte a kutyát a házba, a parom kénytelen volt elviselni. Most együtt élünk kutya nélkül, ha pedig lenne is kutyánk, akkor csak kinti, olyan ami neki is tetszik. Persze egyszerűbb eleve nem ismerkdened kutyásokkal, de ha mégis, akkor is van kompromisszum.
2022. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!