Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 és 20 éves. Nagy korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 és 20 éves. Nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
28 évessel ismerkedem, jól kijövünk, de nem sok a 8 év?
2023. febr. 15. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Én 21 évesen jöttem össze egy 27 évessel. Ez 9 éve volt, azóta már a férjem :)
2023. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez még bőven belefér korban.
2023. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ebben a korban belefér.


Esetleg apróbb problémák lehetnek csak....ha a 20 éves még tanul, még nem tudja, hogy hol szeretne élni, mit szeretne dolgozni...

Míg a 28 éves már valószínűleg fixen dolgozik és él valahol...

2023. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem sok, teljesen természetes.
2023. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem sok.

20 évesen egyetemista vagy, tanulsz. A másik már dolgozik, van egzisztenciája, családot alapítana…

2023. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha jól kijöttök, nem nagy a korkülönbség. Az ismerkedési időszak alatt úgyis kiderül, van-e jövője a kapcsolatotoknak. Az enyém elbukott (20 és 27 évesek vagyunk), de már az ismerkedés elején felszínre kerültek komoly különbségek és ezek közül a korkülönbség volt a legjelentéktelenebb.
2023. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem sok, köztünk a párommal 7 év van. Szintén 20 voltam, amikor összejöttünk, őszintén szólva semmiben sem számít. Nem tartom erős érvnek ezt a tanulás-munkahely dolgot. Egyrészt, sokan dolgoznak tanulás mellett (én is ilyen voltam) de még az se kizárt, hogy valaki 28 évesen is tovább képzi magát (párom a második diplomáját csinálta éppen akkor). Másrészt, ilyen egy párkapcsolat, lehetnek gondok, amiket meg kell tudni oldani, kompromisszumot kötni, közösen dolgozni mindenen. Tőletek függ, hogy álltok hozzá. Alap kérdésekben persze egyet kell érteni, pl házasság, össze költözés, gyerekvállalás, úgy általában a hosszú távú tervek. De ezeket minden kapcsolatban le kell tisztázni.
2023. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

"

20 évesen egyetemista vagy, tanulsz. A másik már dolgozik, van egzisztenciája, családot alapítana…"


Tipik cső látású vagy aki egy burokban éli az életét . Szerinted mindenki az angol udvarból származik?

Az emberek többsége nem jár egyetenre és hem tanul 20 éves koráig. Sőt sokan 18 éves korukig sem..

2023. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk és nem akarunk családot alapítani.
2023. febr. 15. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
8-nem csőlátású vagyok, tanult korokbol származom, ahol az ember nem arufeltoltonek megy, hanem magasabb tudásra vágyik.
2023. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!