Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha idős férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha idős férfiként fiatal lányokkal ismerkednék?

Figyelt kérdés
Mennyire normális, ha 26 évesen a 18-21 éves korosztály érdekel? Igazából én sem nézek ki idősebbnek.

2023. jan. 8. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

A nőktől függ.

A korkülönbségről is olvashatsz a témában.

Én azt olvastam hogy a nők 5-6 év korkülönbséget elfogadják és minél nagyobb a korkülönbség annál kevesebb nő fogadja el!


Sokat számít az élethelyzet, te dolgozol ők meg még tanulnak meg ilyenek.



Az az elítélendő ha betegesen nagy korkülönbséggel vonzódnak a 18-20 éves csajokhoz!

2023. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha ők ismerkednének veled, akkor nem
2023. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Azért nem vagy te idős 26 évesen, ne idegesíts, én is lassan ennyi leszek. 😂 Azért 5 év egyáltalán nem sok, de 8 is beleférhet. Én is 21 évesen ismertem meg az akkor 27 éves párom, az évek alatt egyáltalán nem volt ennek jelentősége. Ez sokmindentől függ, személyiségtől, ki hol tart az életben, ki mit akar az életben.
2023. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
26 év az már komoly kor! :D
2023. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen 20 évessel?


Most ez vicc? :)

2023. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én már idősnek érzem magam nagyon, de szeretek beszélgetni fiatalabbakkal. Az a szerencsém, hogy vagy 10 évet le tudok tagadni.
2023. jan. 8. 21:32
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Most te ütődött vagy?


Abszolút nem nagy ez a korkülönbség ebben a korosztályban.


Nyugi ezzel itt semmi gond nincs

2023. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy nem fogtok velem egyetérteni, de 18-19 éves már nem illik 26 éveshez. De 21 éves még belefér. De ez csak az én véleményem. 18 éves azért éretlen egy olyan felnőtthöz aki a huszonévei közepén jár. 18 és 19 éves az a szememben még kamasz.
2023. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Abszolút nem nagy ez a korkülönbség ebben a korosztályban."


Múltkor amikor beszélgettem egy 19 éves csajjal, megemlítettem neki, hogy mostanság Prodigyt hallgatok. Azt mondta az mennyire jó már, mert rajta kívül senki sem ismeri a korosztályából. Aztán belegondoltam, hogy a 2000 után születettek már lehet kazettát sem láttak. A legdurvább eset az volt amikor fent volt nálam egy csaj. Egyszer csak kérdezi, hogy miért nem működnek a gombok a vezetékes telefonomon. Tárcsás telefonról van szó. Ezek után ne érezzem magam idősnek?


"18 és 19 éves az a szememben még kamasz."


Hát, jogilag már nagykorú.

2023. jan. 8. 22:38
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem gáz ha van egy 25 éves barátnőd 50 évesen!
2023. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!