Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2.5 hónapos kapcsolat után ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2.5 hónapos kapcsolat után ki mikor kezdene el randizni? Van egy pasi aki elkezdett érdeklődni irántam de 9 évvel fiatalabb. Ti mit gondoltok erről a korkülönbségről? Őt nem zavarja.

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki ha tetszik a srác.
2022. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha koron gondolkozol, akkor minden bizonnyal nem érzel semmit iránta.
2022. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire viselt meg a szakítás? Mert rövid idejű kapcsolat vége is meg tud viselni, ha olyan. Ha túl vagy rajta, akkor kezdj el nyugodtan randizni :) 9 év nekem soknak tűnik mindkét irányba, de ezt ti tudjátok.
2022. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2es: miért? Soha nem volt még fiatalabb pasim ezért nem tudom. Ezért gondolkodom rajta.
2022. dec. 30. 09:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bele van nevelve a lányoknak, hogy fiatalabbal ne kezdj, mert az biztos, hogy éretlen. Nem, nem biztos. Én is elgondolkodtam anno, hogy egy 3 évvel fiatalabb sráccal biztos jó ötlet e. Végül vele nem jött össze a dolog a srác miatt, de utána volt ugyanígy 3 évvel fiatalabb barátom, a mostani barátom két évvel fiatalabb. A 9 év azért nem kevés...
2022. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyénfüggő, ki mikor áll készen újra ismerkedni. Amikor te úgy érzed, hogy lezártad az előzőt és tovább tudsz lépni, akkor.


A 9 év korkülönbség akkor lehet gond, ha a srác még csak huszonéves. Nekem elég rossz tapasztalataim voltak huszonévesekkel (pedig én is az vagyok), végül inkább egy 12 évvel idősebb férfi mellett állapodtam meg. A mostani huszonéves srácok már nem tudják, hogy kell igazi férfiként viselkedni, nem lehet velük tervezni, mert mondjuk családot még sokáig nem akarnak, egy kapcsolatban gyakran önzőek, toxikusok, nem képesek kompromisszumra, folyton bulizgatnak, isznak, sokat akarnak a barátaikkal lenni és kevesebbet veled stb. Én többet biztosan nem kezdenék fiatal pasival, mert mindig csalódás volt a vége. A mostani párom mellett érzem először azt, hogy “na, így képzeltem el egy jó kapcsolatot”.


Persze egy esélyt azért adhatsz a srácnak, lehet ő pont egy érettebb típus, de az is kérdés, hogy pl. mikor akartok gyereket, lehet te 2 év múlva, ő meg 10 év múlva, ezeket a kérdéseket az elején érdemes tisztázni.

2022. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Őt nem zavarja..téged igen?

Ha nem, akkor próbáld meg.

Max nem jön össze és kerestek mindketten mást, ha meg összejön boldogok lehettek együtt. Nincs mit veszíteni.

2022. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom pl hogy a családom mit szólna majd hozzá később ha megtudják.. Vagy ne foglalkozzak ilyennel, próbáljam meg?
2022. dec. 30. 09:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked a szerelem azon múlik hogy mit gondolnak majd mások, akkor hagyd a fenébe. :)
2022. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!