Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Leszólított egy férfi l, akivel már régóta szemeztem. Viszont és itt a de, kiderült, hogy többnek néztem, mint amennyi. Én ugye 39 vagyok, olyan 33-nak néztem. Most kiderült, hogy idén múlt 25 éves. Egyelőre nem mertem megmondani a koromat, valószínűleg Ő olyan 29 évesnek nézhetett. De sok ez a korkül, szóval bele sem kezdek, pedig nagyon lelkes és nagyon tetszik is. Mit mondjak, hogy ne sértsem meg?

2022. aug. 26. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel nem bántanád meg hogy bocsi idos vagyok hozzad es ez nekem nem.


Talan megkerdezné még hogy biztos zavar e mert őt nem zavarja, de aztán elfogadná a dontesed.


Gondolom nem egy idegbeteg bantalmazo aki nem birja felfogni mi van.

2022. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
39 évesen nem tudsz egy ilyen szitut kezelni? Barlangban laktál eddig?
2022. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Dehogy néz ő téged 29-nek, pontosan látja rajtad, hogy már 40 körüli vagy. Sokaknak bejön az idősebb nő érett kisugárzása, ő is ide tartozik.

Nem akarsz vele ismerkedni, akkor egyszerűen: Ne haragúdj, de a korkülönbség miatt nem lehet köztünk semmi. Nem kell ennél jobban elbonyolítani.

2022. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, 25 éveseknek bejön a 40-es... De nem biztos, hogy hosszútávra tervez veled
2022. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenki leharcolt 40-es, csak szólok. Múltkor a 22 éves srác is 27-nek nézett. Amúgy tényleg fiatalnak nézek ki. De ez sok melóval jár. 30-nál többnek eddig soha nem néztek. De igaz, eddig nem is tetszett meg 25 éves srác. Szóval ez egy újabb helyzet.
2022. aug. 26. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd fel! Ne mentegetőzz ha tetszik!
2022. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!