Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez, nemértem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, nemértem?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha tetszik valaki, de ha már én is bejövök neki, és lenne esély is valami komolyabbra, el megy ak edvem az egésztől, nem is akarok már semmit, pl az elején elképzelem, hogy milyen jó lenne összejönni a lánnyal, hajtok rá stb... mikor már énis bejövök neki, lenne valami, inkább hagyom, nemtudom, nem értem miért van ez....szerintetek? 16/F
2010. okt. 4. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
rájössz hogy meleg vagy
2010. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valami normális válasz esetleg?: D
2010. okt. 4. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A könnyű prédának nincs értéke.Vágd nagyobb fába a fejszéd.Nemes vadra menj,amit nehéz levadászni.
2010. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akikkel próbálkozok azok se könnyű prédák voltak...vvolt akit elég sok idő múlva "kaptam" meg de teljesen elment a kedvem a gondolattól is.... nemértem miért... most is van egy lány, régóta ismerem, de nemvoltunk beszélő viszonyban, most tökjól elvagyunk, beszélünk, buszon együtt ülünk stb... kezd látszódni, hogy lehet belőle valami, de valamelyik nap belegondoltam, és már el is ment a kedvem az egésztől....
2010. okt. 5. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:

én is így voltam :)

azt hittem pl sose leszek szerelmes meg ilyenek


de aztàn összejöttem egy fiúval aki elöször nem is tetszett aztàn hirtelen elkezdett tetszeni és egyre jobban megszerettem, 9 hónapja tart :)

2010. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán valami belső gátlás? Elégedett vagy önmagaddal? (nem nagyképűség, csak egészséges önbizalom, vagy önismeret) Vagy a tartós kapcsolat riaszt?
2010. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem szimplán félsz a tartós kapcsolatoktól...

Nem kell!

vagy lehet az is hogy neked az igazi kell és akkor veszed észre amikor már késő...

szóval legyél körültekintő...

lehet hogy pont az tetszik akiről nem is tudod...

NYITSD KI A SZEMED:D

2010. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!