Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemértem, szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemértem, szerintetek mit akar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy kb 1 óráj beszéltem az egyik lánnyal akit régóta ismerek tök jóban vagyunk, 1 hétig beteg volt, ésmost elmesélte mi történt vele, azt, hogy a a srác aki régen akarta vele járni de rájött hogy csak arra kell neki stb.....összefutott vele, és a srác próbálta megint rávenni de összevesztek stb, részeletesen elmondta, és a végén megköszönte hogy meghallgattam és hogy valakinek elmondhatta, és mikor elköszönt ugye jóéjt ls puszi, de utána írt még 2 sort amiben a pálinkáról volt szó meg hogy akar engem , vagyis abban a szövegben így volt, valami vers lehet.... mit jelenthet? egyébként még elmondta hogy más tetszik neki nem az a srác, elismondta ki az a srác, de lehet hogy csak azt akarta ezzel mondani hogy szabad? vagy mi legyen most? mit tegyek, szeretem őt és elszeretném hívni randizin de így nemtudom végülis mi legyen, szerintetek?
2010. febr. 27. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:

tetszik neki egy srác és elmondta h nem te vagy.

most mi ebben a nem egyértelmű?

NEM TE TECCŐ NEKI!

2010. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ömm...ismerem a csajt :D! Egyik barátnőm!

L

2010. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha ilyen "beszélegős" kapcsolatban vagytok, szerintem nyugodtan megkérdezheted tőle hogy nincs-e kedve elmenni veled randira, vagy sétálni,stb.
2010. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy próbát megér de az elején eléggé úgy hangzott mintha a lelki szemetesládája lennél!De mi volt a vers?
2010. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, naés hol lakik a csaj?: D
2010. febr. 27. 23:52
 6/10 anonim ***** válasza:

huh hát nem tudom, szerintem akkor azt mondta volna h téged szeret. bár amilyen bonyolultak a lányok ki tudja... ja hallgasd meg a pálink dalt - ez volt amit írt

http://www.youtube.com/watch?v=-CinPyf08a4

2010. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen ez volt : D
2010. febr. 28. 00:11
 8/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Természetesen ötletem sincs ki a csaj...csak ahogy elolvastam nagyon-nagyon hasonlított az egyik barátnőmre a lány...azért írtam.

De hát mennyi az esélye annak, hogy pont róla van szó? Meg annyira nem is jó barátnőm, hogy ilyen részleteket tudja, de hasonlít a sztori!

Am Tatabányára járunk suliba, ha te nem, akkor nem lehetsz az! ^^

Bocsi!

Sziia!

2010. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Veszprém megyében lax?
2010. márc. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, nemott lakok : P
2010. márc. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!