Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemértem mit akar, vagy akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemértem mit akar, vagy akkor meg minek "érdeklődik" irántam amikor utána meg pattog?

Figyelt kérdés
Van egy srác és van bnője már másfél éve ki is van írva neki h örökké meg ilyenek!De az az igazság h tök sokszor szemezünk meg múltkor álltunk bnőmmel az egyik utcába és ő motorozott a haverjával!A haverja elment másik utcának ő meg megállt a haverja visszajött és eljött felém a srác aki tetszik!Meg szokott nézni a buszon!De múltkor azt mondta a haverjának, h én mennyire rávagyok kattanva meg h ő a bnőjét szereti!Akkor meg minek ad felém jeleket?:S
2009. máj. 10. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet hogy csak játszik vagy nem meri felválalni...

s biztos h jeleket ad s nem csak barát(kozik) szorakozik?

2009. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te ne kezdj semmit. És végképp ne úgy, hogy neki még barátnője van. Előbb szakítson vele, ne legyél harmadik.
2009. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Gondolj bele, mit éreznél, ha Veled járna, és más lányoknak küldözgetne "jeleket"!
2009. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!