Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most nemértem, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nemértem, most tényleg az történt amire gondolok?

Figyelt kérdés
Vipen írtam egy lányak egy levelet, hogy elég szimpatikus számomra, és jólenne megismerni egymást, még csak msnen. Erre visszaírt, ahol megadta az msn címét. Kb 1 óra beszélgetés után megkérdeztem tőle, lenne e kedve valamikor találkozni. Erre megkérdezte azt, hogy most akarok tőle valamit? Mondtam neki, hogy igen, erre a válasza az volt, hogy van barátja. Szerintem biztos nincs neki, semmi kép/komment a barátjától. Szerintem csak lekoptatott nem? De miért? Mikor először meg megadta az msn címét. 16/f
2010. ápr. 8. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Túlságosan nyomultál. Ezt a lányok nem szeretik. Nem kellett volna 1 óra után a találkozást megkérdezni. Ne siess annyira, majd alakul.


üdv

2010. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit sztem zavarodott a lány. és 1 óra beszélgetés után kérdezel ilyet? én 1 hónapig beszélgettem lánnyal mig találkoztam vele ... kicsit megrémült talán, várj még vele kicsit.
2010. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából közben nem nyomultam, csak kérdezgettem tőle, érdeklődtem stb, miket szeret stb.... de gondoltam megkérdezem tőle, mert csakjobb élőben, meg nemakartam már majdnem mindent tudni róla. De akkor mégis az volt a baj, hogy túl hamar kérdeztem meg?: P Lehet még belőle valami? Vagy hagyjam?
2010. ápr. 8. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Talan annyival meg megprobalkozhatsz,hogy elnezest kersz ha egy kicsit gyorsnak talalta a tempot.Es felajanlhatod neki,hogy ha lenne meg egyaltalan kedve,akkor te szivesen beszelgetnel tovabbra is vele neten keresztul.De tobbet ne ess ebbe a hibaba.Szerintem is gyors volt a tempo:)
2010. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de az, hogy megadta az MSN-címét, nem sokat jelent, bocsi. + te is azt írtad neki, hogy még csak MSN-en akarsz vele megismerkedni. Barátja meg lehet. Tudod, egyes csajok képesek az ellenkező neműre emberként tekinteni, és nem rögtön arra gondolni, hogy hajt rá az illető, ha azt írja, szimpatikus neki. Vagy nagyon egyértelműen fogalmaztál?:D:D


Mindenesetre ha lekoptatott, akkor szükséged lesz egy nagy csomó mázlira, hogy mégis belemenjen egy találkába.:D


17/L

2010. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az egy óra elég rövid idő volt ahhoz, hogy egy találkozást kérj tőle. Ilyen esetben a lányok rögtön arra gondolnak, hogy te csak a szexre mész és csak emiatt kerested fel őt... A paráommal ugyanígy ismerkedtem meg, habár mi még kiskorunkból ismertük egymást, csak hát na, megszakadt a kapcsolat.. Mi kb. fél év után találkoztunk... habár persze nem rögtön alakultak ki a dolgok... De ezt azért írtam, hogy tanulj az esetből és legközelebb ne támadd le egy óra után szegény lányt. :) És lehet tényleg van barátja. Attól függetlenül,hogy van valakije még ismerkedhet másokkal, nem feltétlenül hazudik neked...
2010. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!