Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már részetek szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek szexuális kalandban egy külföldi út során? Gondolok itt például sulis utakra is.

Figyelt kérdés
Mi 1 hónap múlva megyünk külföldre én nemtudom mire számíthatok.Voltam már így nyaralni persze de most sulihoz megyünk szal több lány lesz
2011. szept. 23. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Aha. Megb*szott a 220 romániában.
2011. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire számíthatsz? Hát szexre biztos nem...
2011. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nyári külföldi munkán voltam, ott a szabadidőben mindenki ismerkedett, sok pár összejött, nekem is beesett egy lány, akivel a nyár végéig együtt voltunk.

Szerintem ilyen utakon mindenki elengedi magát, kötetlenebbül megy a kapcsolatteremtés, szex stb.

Szóval szerintem sokkal több az esély külföldön szexuális kalandokra, mint a megszokott közegedben.

2011. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak itthon voltunk, országon belül. Az egyik osztálytársnőm mellém ült, és szóval tartott. Mikor látott valami érdekeset, megveregette a combomat, hogy figyeljek.Kissé félrecsúszott a keze, és a farkamat ütögette meg.Az meg egyből reagált.A lány érezte, és kérdezte, hogy nekem egyből feláll? Kérte, hogy mutassam meg.Odafordultam, és elővettem a rövidnadrágból. Tetszett neki, és mikor megérkeztünk, viszonozta egy erdei séta alkalmával. Azóta együtt vagyunk.
2011. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ott fogunk aludni családoknál...
2011. szept. 24. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Háááát haver. Én egyszer voltam sulis úton Finnországban, az egyik csaj rámnyomult, de nem tetszett, mégis elgondolkoztam rajta, hogy meg kéne műteni, mert felhívott "karaoke-zni" a lakására és azt mondta, elvisz a bmw-jével. Végül a haverok tartottak vissza tőle.:D

De a többiekből kiindulva azért annyira nem jellemző ez a jobbra-balra kavargatás.

2011. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly nyaralni voltunk Ausztriában, sikerült megszúrnom a panzió tulajának a lányát. 18F
2011. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!