Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hónalj szitu, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónalj szitu, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A minap randin voltam életem pasijával. Már 5 éve kinéztem magamnak és végül sikerült összehoznom egy randit egy közös ismerősünk által. Az elején egész jól sikerült, elbeszélgettünk, nevetgéltünk, már már kezdtem azt érezni, hogy itt már természet feletti erők működnek. Majd jött a pincér lány egy cappuchinoval a kezében én pedig nyúltam, hogy elvegyem és ekkor kivillant a hónajszőröm. De ne értsetek félre általában borotválom, de akkor elfelejtettem. Persze gyorsan elvettem az italt és visszahúztam a kezem. De mintha abban a pillanatban megfagyott volna a hangulat. Később a fiú megjegyzéseket tett, hogy az épolt lányokat szereti. Szerintetek ezt célzásnak kéne vennem? Hisz ez természetes dolog, régen nem borotválták nem? Szerintetek van még esélyem nála? Hogyan kéne közelednem felé újra?
2010. okt. 4. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is célzás volt, de én a helyedben nem említeném meg, hogy csak véletlenül elfelejtettél szőrteleníteni... az szerintem kicsit ciki lenne, inkább jobb elfelejteni az egészet... de azért valahogy mégiscsak tudatni kéne a sráccal, hogy ez csak véletlen volt, amúgy szoktál szőrteleníteni (pl. következő talikor direkt föl emeled 1x a kezed h lássa h nincs szőr..)
2010. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
attól is függ h mekkora volt a szőrzet, egy pár napja felejtetted el borotválni v esetleg pár hónapja...
2010. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát ha máskor találkoztok legyen alaposan leborotválva vagy inkább leepilálva mert borotválás után is borostás és az se tul szép.aztán mikor beszélgettek valahogy hozd szóba a szépség témát és akkor mond hogy ,,jaj valamikor én is úgy elefejtek valamit és akkor azt gondolhatják rólam hogy ápolatlan vagyok pedig nem is " vagy nm tom
2010. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sztem szedd le rendesen,és mikor legközelebb találkoztok,mutogassad meg neki.Persze nem direkt,hogy:"Nézd,végre leszedtem!",hanem,csak így...hogy meglássa.Valahogy csináld meg!
2011. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!