Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hónalj szitu, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónalj szitu, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A minap randin voltam életem pasijával. Már 5 éve kinéztem magamnak és végül sikerült összehoznom egy randit egy közös ismerősünk által. Az elején egész jól sikerült, elbeszélgettünk, nevetgéltünk, már már kezdtem azt érezni, hogy itt már természet feletti erők működnek. Majd jött a pincér lány egy cappuchinoval a kezében én pedig nyúltam, hogy elvegyem és ekkor kivillant a hónajszőröm. De ne értsetek félre általában borotválom, de akkor elfelejtettem. Persze gyorsan elvettem az italt és visszahúztam a kezem. De mintha abban a pillanatban megfagyott volna a hangulat. Később a fiú megjegyzéseket tett, hogy az épolt lányokat szereti. Szerintetek ezt célzásnak kéne vennem? Hisz ez természetes dolog, régen nem borotválták nem? Szerintetek van még esélyem nála? Hogyan kéne közelednem felé újra?
2010. okt. 4. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálam lenne esélyed még igy is,hisz egy nőt az ember nem azért szeret,hogy borotválja vagy sem! 34F
2010. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
:DD Óriási :D Szerintem mondd el neki őszintén amit itt leírtál, meg h csak elfelejtetted, ha tényleg így van :D Én ettől még nem küldenélek el, csak nevetnék egy jót :D
2010. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány évesek vagytok...

Ha fiatalok tizen...esetleg huszas évek elejné lehet kizáró ok ez.De egy idősebb érettebb férfi megérti és elfogadja hogy nem mindig vagy toppon.

De szerintem veheted célzásnak..és ha ezért nem jön össze nem ér annyit a srác hogy foglalkozz vele.

Nekem párom elfogadja hogy mivel gyantáztatom meg kell várni még lehessen gyantáztatni...

Ember függő.

20/L

2010. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Fu de király, imádom a bozontos csajokat, szerintem ne is borotváld le, nekem tuti felállt volna farkam ott helybe!
2010. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ezz nagyon komoly:D:D Hát, az tuti, hogy lehangoló látvány, ha nem fogta meg a személyiséged, amúgy meg igen, arra célzott az ápoltsággal:D:D mi lett a vége?
2010. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora baromságot ritkán tudnak kitalálni, még itt is.

Sok hülye kérdést olvastam már, de ez túltesz mindegyiken.


Ez vitt rá, hogy megfogadjam, soha többé nem nézem meg ezt az oldalt. Nem sokat vesztek vele, sem én, sem ti.

Azért néha jól szórakoztam a 3 hét alatt, amig itt voltam.


Viszlát mindenkinek

2010. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
:D
2010. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Vuuuk ***** válasza:

Őszitne leszek, én is meglepődtem volna a srác helyében, de célzást nem hiszem hogy tettem volna, inkább zavarba jönnék. Én spec. nem szeretem ha egy lánynak szőrös a hónalja.

Viszont ha pl. nekem mondanád, hogy csak elfelejtetted, mert rohantál, meg nem vagy toppon, stb.. akkor nem érdekelne, hogy akkor és ott volt szörzeted.

Nem mindig van kedve és ideje ezzel foglalkozni az embernek és nem ettől igényes valaki.


25/F

2010. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ebből úgy tűnik, hogy célzás volt, de nem hiszem, hogy ezért megutálna.

Amúgy irigyellek, nekem is 5 éve van egy kiszemeltem, de sztem sose fogok randizni vele :( Ha ez velünk történt volna, és poént csinálnék belőle xD Mondjuk ez biztos nem jó ötlet :S xD

2010. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
járkálj ugy körülötte hogy közben villogtatod a borotvált hónaljadat XD és ezt minden nap hogy lássa mégis letudod szedni...
2010. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!