Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tönkretettem egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem egy nagyon romantikus pillanatot, azóta kerül is a fiú. Hogyan hozzam helyre? :S

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt egy kalandunk, de akkor nagyon megbántott. Most mikor találkoztunk, megpróbált újra közeledni felém, de azt még sem hagytam, hogy megcsókoljon, pedig nagyon romantikus volt az egész helyzet. Megijedtem, hogy megint csak arra kellenék neki. Azóta teljesen rideg velem, mikor legközelebb találkoztunk, teljesen közömbös volt. Írtam neki néhány sms-t (nem ezzel kapcsolatban) de egyikre sem reagált. Helyre hozhatom még ezt? Úgy érzem, belészerettem :(


23/L


2010. okt. 3. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyrehozni? Szerintem ez egy s*ggfej. Nem jött össze neki a dolog és máris szarik rád. Megint csak arra kellettél neki. Az ilyenekkel ne foglalkozz, mert magadnak ártasz vele.
2010. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is
2010. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:( Köszi
2010. okt. 5. 12:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor már semmi esély, hogy esetleg belémszeressen? :(
2010. okt. 6. 13:22
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
De mi történik ilyenkor mikor a pasi nem foglakozik a nővel? A nő szerelmes lesz belé. És mi lenne ha a srác futna utána? A csajt nem érdekelné. Szóval azzal h a asrác bunkó és les*arja (boccs), mégis eléri a célját. Ezért mondom h a nők maguknak köszönhetik azt h úgy bánnal velük-ahogy... És boccs de ez az igazság.
2010. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vuuuk ***** válasza:
100%

szia!


Ne is akard, hogy egy ilyen srác szeressen beléd!

Keress normális fiút, aki nem egyből megdugni akar!

Egy ilyen sráccal úgyse lenne hosszú kapcsolatod, ha mégis mondjuk 2 év abból majd az egészet végig szendvednéd.

Ha valami neki nem tetszik, durci sértődés stb...

Tényleg verd ki a buksidból! :-)


25/F

2010. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont.
2010. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem emiatt szerettem belé.. Már a több évvel ezelőtti kaland ELŐTT is szerettem.. Azért is mentem bele.
2010. okt. 6. 13:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ennél az előzőnél, hanem az azelőttinél.
2010. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor is mindegy hogy mikor szerettél bele, ha egy srác így viselkedik veled csak azért mert nem hagytad hogy megcsókoljon akkor az egy naagy f@sz(már bocs) és ha te ezek után még jobban utána futsz mint akkor amikor ő nyomult rád akkor meg pláne kerüld el mert ha lesz is valami te mindig el leszel nyomva akárhányszor durcizik.
2010. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!