Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted? Véleményt kérek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted? Véleményt kérek. :D Sok ilyesmi kérdés volt már, tudom.

Figyelt kérdés

Helló mindenkinek.

Az lenne a helyzet,hogy 15 és fél éves lány vagyok..Tetszik egy fiú,ő nemsokára lesz 20 éves.Szerintetek működne köztünk? Vagy a kor nagyon számít?:S Tudom,hogy tőle is függ,meg tőlem is,hogy milyen vagyok,de szerintetek? Fiúk,ti járnátok egy kb. 4 és fél évvel fiatalabb lánnyal?

Meg a szex miatt tudnátok rá várni mondjuk 2-3 hónapot??Ha nagyon tetszik a lány..

Vagy inkább keresnem kéne mást,és ne is gondoljak rá?:S


2010. okt. 3. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést küldd be az Oké magazinba...-.-
2010. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz hasznos választ írni,akkor nem kell írni.:)Köszi.
2010. okt. 3. 11:30
 3/16 Cheerleader ***** válasza:
Szia.Bocsi azert mert nincs ekezetem remelem igy is megerted a tanacsomat. Szoval en 17 eves lany vagyok a baratom 21 eves. 4 honapot vart a szexel mert szeretett. Szoval ha a srac is szeret akkor a szexel nem lesz gond. A kor a szerelemben nem szamit. Vannak olyan parok akik kozott 10-20 ev is van szoval az a 4-5 ev semmi. Ha meg tudod hoditani es persze meg is tudod tartani akkor hajra. Mondd el neki mit erzel es hogy zavarja e ot a korkulonbseg.
2010. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Nemértem , hogy egyesek mértnem tudnak válaszolni.Kitérdekel hányszor volt már hasonló kérdés.Na hát figyu..a szerelemben nem a kor számít:) nálam 5 évvel idősebb a barátom.Jó mondjuk azért nálunk más a felállás:Dén 18 vagyok , ő 23..de én úgygondolom , hogy semmi akadálya nincs annak hogy együtt legyetek (: Ha szeret, várni fog a szexre is,de azért ne fél évig húzd ezzel az idegeit:DAmi a legfontosabb : ha megtörténik a dolog VÉDEKEZZETEK!:) így nemlesz semmi probléma.
2010. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Cheerleader a választ!:D

Hát,nem igazán ismerem a srácot,de olyannak tűnik,aki tud várni.:) Pár barátját ismerem,ők nagyon kedvesek,nem is bántak velem kisgyerekként a kor miatt..:) Egyik haverját kicsit jobban ismerem,remek srác,ő nagyon kedves a bnőjével,meg mindenkivel:))

És,csak az a baj,hogy nem tudom,ha felvenném msn-re,és talán a kor miatt nem igazán szeretne ismerkedni..Meg,félek,hogy nem akarna lekoptatni,hanem beszélgetne velem,mert félne,hogy összetörnék,hisz 5 éves vagyok.Szal,lehet,hogy elhinném,hogy elvagyunk,minden,és ő közbe csak nem akart lekoptatni.:S Hát,nem tudom,vmiért ezt hiszem folyton..xD:S


Amúgy Cheerleader sok kommentárodat olvastam,hasznos válaszokat adsz.:)(Y)

2010. okt. 3. 11:39
 6/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:35

Neked is köszönöm:)

Amúgy,nem tudok olyan sokat a szexről,de alap,hogy védekeznék:D Anélkül soha.

(Meg előtte védőnőhöz is fogok menni.:))

2010. okt. 3. 11:40
 7/16 A kérdező kommentje:
*15 éves vagyok,nem 5 bocsi..XD
2010. okt. 3. 11:41
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, a kor nem számít. De ahogy olvasom, még nem is jártok, csak tetszik. Akkor miért akarsz vele egyből lefeküdni....ahhoz szerintem idő kell, ismerd meg előtte, legyetek sokat együtt, és ha mindketten akarjátok, meg te is felkészültél rá, mehet.
2010. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem simán működhet. Ha meg szeret, akkor bármennyit tudna rád várni. Am fura, mert én is voltam hasonló helyzetben, hogy egy 15 és fél éves lánnyal voltam elég jóba és akkor 19 és fél voltam és nagyon tetszett meg minden. Csak hát nem lett belőle semmi... csak barátkoztunk inkább, aztán összevesztünk... Am érdekes, mert én inkább azon aggódtam, hogy ő nem tart-e túl idősnek. Am 4-5 év sztem nem számít olyan soknak. (persze 5 és 10 vagy 10 és 15 éves párosítások azért durvák, de a felnőttek világában már a 10 éves korkülönbséget is tök normálisan kezelik úgy vettem észre.) Am az a lényeg sztem, hogy ne viselkedj vele hp módjára meg ilyenek és akkor nem lehet baj a korkülönbséggel. Persze az is benne van, hogy csak ki akar használni, mert mondjuk úgy megkívánta a pipi husit és utánna meg otthagyna. Szal ha igazán szeret, akkor elég egyértelmű, hogy bármennyit várna rád, hogy ezt bebizonyítsa.

(20/F)

2010. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:49

Nem akarok vele lefeküdni,dehogy is.:D Félreértettél.:) Arra írtam,hogy ha járnánk,és arra kérdeztem,hogy a fiúk várnának-e egy lányra 2-3 hónapot?

Csak kíváncsi voltam.:)

2010. okt. 3. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!