Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs manapság normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs manapság normális lány?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki annak tartja magát. De mégis... A problémám: Akárhova megyek, mindig csak ezt hallom: a csajok a pénzre mennek.. Sajnos így van.. Nem tudom mi a f*szt képzelhetnek magukról, de manapság ha egy szép lány okos, és nem ül luxuskocsiba(bmw, merci), nagyon ritka.. Csak olyan kell nekik aki milliomos, sportkocsi, stb.. Hová fajul ez a világ, miért lesz mindenkiből k*rva?
2008. dec. 26. 20:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20: TELITALÁLAT! Tényleg így működik ez manapság.
2013. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Már megbocsálts de itt van egy aki nem egy olyan hülyére aki gazdag.a csajok talán azért akarják hogy gazdag legyen h meg tudja neki venni azt amit akar...Hát igen örűlt a mai világ..-.-
2013. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát..jó helyre tetted fel a kérdést. Sok csaj egyből neked esik :D :D 41 éves f*xziként úgy érzem már komoly rálátásom van a témára és elég tapasztalatom. Sajnos valóban anyagiasodnak a nők... európa szerte elribanxosodás folyik. Köszönd meg a tévének, médiának, internetnek. És minden egyéb fxszágnak, amivel a nőkből (tisztelet a kivételnek) sikerült önként, dalolva pr*stit varázsolni. Legalábbis ahogy némelyik kinéz és viselkedik. Miért akarnak milliomost? Sportkocsist? Mert úgy érzik megérdemlik, mindezért nekik csak "szépnek" kell lenni. Aztán jól kirúgják őket..ha pár kilóval többek lesznek vagy előkerülnek a ráncok. Ez a sorsuk. Egyszóval ne haragudj rájuk :D :D Úgyis sanyarú sors vár rájuk, mert a szépség mulandó és minden ilyen nő egy csereszabatos nulla ,semmi.. Kihasználják őket. Igazából 3 dolgon múlik: Jóképűség, pénz és duma. Ennek a három dolognak az arányán múlik minden. Aki nagyon jóképű, annak a másik 2 nem annyira számít. Akinek sok pénze van, annak ugyanúgy a másik kettőt kompenzálja. Igazán az jár jól, aki mindháromból - vagy legalább az első kettőből "jó" szintet képvisel. Aki nagy dumás, de ronda és pénztelen az egy ideig elvan a nőkkel, de hosszútávon nem lesz sikeres. Sajnos manapság a leggagyibb lányba is "belelett" nevelve, hogy nagyon szép. Ezt mondta apuka, anyuka, a haverok... a lájkok az FB-n. Közben lehet egy egy tartály képű, túlsúlyos p***csa. Igazából nők terén is azok a (még) "normálisak", akik próbálnak normálisak lenni, mert nem igazán szépek... Próbálnak jófejek lenni. Minthogy a pasik között is a kevésbé domináns, normális, nem mindenkit megkefélő pasik sem igazán don juan-ok. Hogy ezek miért nem találnak egymásra? Pfff... Én pl. azért nem, mert nem szeretnék egy jófej 80-100 kilós tehenet, aki azért normális, mert külsőségei által nem tudja magasabbra tenni a mércéjét. Ha lefogy, jönnek az igények. Innentől kezdve bezárul a kör. Egy átlagosan helyes ill. szebb nőnek már komoly igényei vannak 30-40 között, ronda nő meg kell a halálnak... Hiába vagyok átlagosan jóképű, normális testalkattal..átlagos anyagi körülmények között. Ezek miatt (is) pár éve párkapcsolati téren leszálltam a szopó rollerről. Azt a nőt aki fut utánam azt megdugom... Általában ők nem nagyszámok. :D Én meg nem futok senki után, leszarom. Ennyi :) Most bunkó leszek: leszűrve a tapasztalataimat, mai nők kb. ennyire funkcionálnak. 30-40 között már általában túl vannak a jóskán a pistán és szültek valami f*aaszkalapnak pár gyereket, semmi kedvem nyakamba venni egyiket sem a családdal. Ez a való élet... "András41" voltam. :)
2017. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!