Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs manapság normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs manapság normális lány?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki annak tartja magát. De mégis... A problémám: Akárhova megyek, mindig csak ezt hallom: a csajok a pénzre mennek.. Sajnos így van.. Nem tudom mi a f*szt képzelhetnek magukról, de manapság ha egy szép lány okos, és nem ül luxuskocsiba(bmw, merci), nagyon ritka.. Csak olyan kell nekik aki milliomos, sportkocsi, stb.. Hová fajul ez a világ, miért lesz mindenkiből k*rva?
2008. dec. 26. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

én se vagyok pénzellenes ;) de ettől még hajhász sem vagyok..:D elég fura ez az általánosítás, rossz helyeken keresgélsz szerintem ;)


és figyelj.... láttál már élőben 1 millió dollárt?...nem?... és akkor már nem is létezik? :) gondolkozz


kellemes ünnepeket

2008. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Basszus.

Kicsit lentebb görgetsz és ott van, a miért nincs normális pasi kérdés

Komolyan nem értem mi ez az általánositás. Szerintem ilyen példa, mint amikről irtok nincsen. Én nem ilyen vagyok, és nem ismerek ilyen embereket.

2008. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Nemtudom miért általánosítassz ennyire !Okos lánynak tartom magam és szerintem csúnya se vagyok!1. engem nem a pénz érdekel,hogy mennyi pénze van,hova visz el.2.szerintem nem csak énvagyok az eggyetlen ilyen lány.szóval szerintem nemkéne ennyire általánosítani...

L/15

2008. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Vannak de ők is kevesen mint a normális férfiak.Már csak össze kéne őket hozni.Igaz a mai nők többsége a pénzre megy.De ne általánositsunk.
2008. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
még jó h pénzre... hisz anélkül dúlhat a szerelem, most elég hideg van ám kint ;)... azért ez is túlzás -.-
2008. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez olyan,mint ha azt mondanám,a férfiak csak a dugásra mennek. Általánosítás,amihez társul egy jó nagy ego és primitiv stilus.Ezért nincs nőd.
2008. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy te egy kicsit beképzelt?

azért ne beszélj olyan magas lóról, mert a kedves, jóravaló, aranyos fucskák nem igy beszélnek:D az ahogyan általánositassz azért nem semmi...

hidd el nekem olyan barátaim vannak akik nem utaznak luxusautóval, és a párjuk sem, én is ezek közé tartozom. Ettől függetlenül nem ugatom le azokat sem akik ezt megteszik. HA nekik az a jó, akkor áldásom rá. Nem kell álétalánositani. Vannak ismerőseim, 18 évesek, és mercivel járnak suliba. ha jól esik eresszék.

Ja és ne feledd azt a kivételt aki gazdag, mindent megtehet, mégsem felejtette el honnan jött. Van volt osztálytársam anyukája jogász az apjának 3 étterme van, mégis mindig nagyon rendes volt.

Úgyhogy nemtudom mi ez a nagy általánositás...

na üdv

2008. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Amennyiben pénzhajhásznak számít, hogy néha baszogattam barátom, hogy ugyan találjon már munkát, hogy legalább néha el tudjunk menni koncertre (nem, nem gondoltam, hogy ő fizesse az én jegyem), akkor tényleg, majdnem minden csaj a pénzre megy...
2008. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

hány éves vagy? Nem mintha számítana, hány évet éltél eddig, ha ennyire sötét és korlátolt vagy.

(egy nem anyagias, de nem is normális nő)

2008. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Már mindenki leírt mindent én csak támogatni tudom őket! Mi a fenéért kell ennyire általánosítani? Nem mondom, hogy én vagyok az ország legismertebb nője, de vannak ismerőseim, barátaim (nem, és nem 2) akik nem a pénzre mennek (köztük én sem) de nem vetik/vetem meg ha van! Nagyon jólesik, néha ide-oda elmenni csak úgy egy pizzériába és nagyon jólesik, hogy nem kell átzötykölődnöm az egész városon csak hogy eljussak a kitűzött helyre, de ettől még nem vagyok/leszek k*rva!

Ennyit erről! Szerintem gondolkozz mielőtt írsz valamit!

2008. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!