Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs manapság normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs manapság normális lány?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki annak tartja magát. De mégis... A problémám: Akárhova megyek, mindig csak ezt hallom: a csajok a pénzre mennek.. Sajnos így van.. Nem tudom mi a f*szt képzelhetnek magukról, de manapság ha egy szép lány okos, és nem ül luxuskocsiba(bmw, merci), nagyon ritka.. Csak olyan kell nekik aki milliomos, sportkocsi, stb.. Hová fajul ez a világ, miért lesz mindenkiből k*rva?
2008. dec. 26. 20:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
8%
A nők egyre jobban elkurvulnak,és (az ilyenek) természetesen tagadják. NEM mondom, hogy mindenki ilyen, de a számuk nő. (Bár nem mintha a férfiak többsége különb lenne.)
2008. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok és 7 éve vagyok nős!
2008. dec. 27. 09:28
 13/23 A kérdező kommentje:
Az utolsóval értek egyet! Ja és bár elfelejtettem oda írni, nem 10-en évesek válaszát várom(mint amik eddig érkeztek), de azért köszi hogy fáradtatok, rátok nem vagyok kíváncsi.
2008. dec. 27. 09:31
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor lényegében miért teszel fel kérdést, ha nem fogadod el a válaszokat se a válaszadókat?:)
2008. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
Elég paraszt vagy, nem vagyok 10 éves ja és tizen éves sem. Ha fáj amit irtunk akkor ne olvasd el, avgy ne tedd fel a kérdést szánalmas vagy, amiért igy általánositgatsz, na pá, ja és pontozz le bátran:) :P
2008. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

Nyugodtan pontozzál le és ne fogadd el a véleményemet! Pedig ez a nagy büdös igazság amit írtam...

(egy 25 éves lány)

2008. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam, sőt, paraszt se vagyok:)
2008. dec. 27. 13:07
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sajnos nagyon sok csaj ismerősöm ilyen, de van férfi ismerősöm is,aki a pénzes nőket szereti még akkor is,ha a hölgy 60 éves!Ez elég durva, de a mai világ ilyen! Sajnos az emberek többsége nem értékeli a pénzt, főleg azok nem,akik gazdag családban nevelkedtek,és soha nem érezték azt,hogy bármi is hiányozna az életükből, bármiért is meg kellene küzdeniük!A luxusról nehéz lemondani,ezért keresnek megfelelő anyagi hátterű párt maguknak!Mostanság a tinédzsereknél pedig az a "menő", ha pénzes a pasijuk,ha kocsival cipelik őket, drága dolgokat kapnak...A gond akkor kezdődik,amikor az ilyen emberek egyedül maradnak, és kénytelenek lemondani a kényelemről!Csak abba nem gondolnak bele,hogy egy pénzcentrikus kapcsolat soha nem életre szóló,mert egy pénzes pasi/nő mindig kap fiatalabbat és jobbat!Igazat adok Neked,mert én is azt tapasztalom,hogy kevés olyan ember van,akinek valódi érzelmei vannak,de általánosítani nem szabad,mert azért léteznek olyanok is,akiknek a szeretet/szerelem és a család mindennél fontosabbak, de aki tagadja,hogy lennének pénzéhes emberek,az csak azért teszi,mert saját maga is az, csak nem meri bevallani!El kell fogadni,hogy ilyen a világ,örülj neki,hogy Te nem vagy ilyen,és annak,hogy a párod saját magadért szeret és nem a pénztárcádért!És mielött bárki lehurrogna, nő vagyok!
2008. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó választ, erre gondoltam!
2008. dec. 27. 19:23
 20/23 anonim ***** válasza:

a probléma az, hogy egy ilyen kérdést feltenni olyan hatású, mint börtönben megkérdezni, hogy miért bűnöznek az emberek...


persze hogy mind jókislánynak tartja magát, még akkor is ezt kell mutatnia, ha nem hiteti el magával.

másrészt az emberek többsége eleve igénytelen, tehát a kérdésed kb 0,01% eséllyel talál célba.


ebből fakadóan csak a szokásos közhelyeket fogod megkapni, hogy bízni kell, várni, rossz helyen keresgélsz, ne plázákban meg diszkóban, könyvtárban meg színházban, most csalódtál, ne általánosíts, megkeseredett vagy, búzi, ilyen szemlélettel sose lesz, különben is dögölj meg mocskos hímsoviniszta...


és hogy miért gondolom ezt? ha megpróbálod kipuhatolni, hogy a ribi külsejű lányok milyennek tartják magukat, ezt kapod: igényes, nőies, csinos, szolid.

ha kideríted, hogy egy átlagos férfi milyen nőre vágyik, ezt kapod: nagy mellek, szőke haj, könnyen adja magát.

mire vágyik egy átlag nő? magas, jóképű, tehetős alfahímekre.


őszintén, egy ilyen világban, ahol a szellemi-lelki értékek nem számítanak, mit várjunk?

mind azt fogja hazudni, hogy ez sem igaz, neki fontos a belső, pl legyen őszinte, humoros meg hűséges, de fura mód ezek a nők nem bírják a kritikát, hazudoznak, unalmasak, buták és ott döfnek hátba, amikor lehet, első adandó alkalommal megcsalnak.


nagyon naiv, aki elhiszi ezeket. ezért van szükség egy női-férfi fordítói készségre, ami alapján a virágnyelven fogalmazott dolgokból leszűrheted, ki a ribi.

csak míg mondjuk 100 fiúból 60 idióta, addig 100 lányból 99.

2013. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!