Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők mennyire gyakori hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyire gyakori hogy a férfiak hazudnak ismerkedèsnél?

Figyelt kérdés
Pl magáról vagy arról h olyat mondd amit hallani szeretnél?
2023. jan. 2. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Két férfi létezik, aki hazudik,és aki azt mondja, hogy nem ☺
2023. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
100% es nem csak az ismerkedesnel, az egesz kapcsolatban
2023. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ti szoktatok érzékelni mikor csak azért mond valamit mert szex reményében előadója a jofiut?
2023. jan. 2. 20:44
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Vannak nagyon nagyon jo szineszek sajnos.
2023. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálam eddig 1x, méghozzá a magasságáról :D Hülyéje bekamuzta, hogy 172 cm (én 168). Nem azért dobtam ki, mert alacsonyabb volt, hanem mert már ismeretlenül is idiótának nézett.
2023. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Kb annyira gyakori, mint a nők esetében, testsúlyról, exek számáról, 5-10 éves fénykép, stb.
2023. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 8.
2023. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Minél többet hazudsz, annál később hagynak ott...:DDDD
2023. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Hogy derülnek ki a hazugságok?
2023. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Ismerkedéskor a legtöbben "szépítenek".


Sajnos, ha a legtöbb esetben elmondaná mindenki az igazat akkor senkinek nem lenne kapcsolata. Tudom, hogy ez most negatív, meg olyan dolog amivel senki nem fog egyet érteni kb, mert "ő sose hazudna".. de azért azt valljuk be, hogy mindenkinek vannak olyan dolgai amiről nem szívesen beszélne ismerkedéskor vagy kerülné a témát és esetleg csak akkor mondaná el, ha később szóba kerül vagy már együtt vannak és akkor talán a másik elfogadja.


Én személy szerint el tudnék mondani 10 olyan dolgot simán ami miatt "egyből senki nem kérne belőlem tovább egy esetleges ismerkedésnél".


De nyilván van olyan is aki az egyszerű dolgokban is pofátlanuk hazudik vagy mást mond.


Amit én írtam az inkább olyanra vonatkozott amit nem szívesen tereget ki az ember az elején..

-szexuális vágyak

-mentális betegség

-korábbi tettek vagy betegségek

-életedben megtörtént rossz események

2023. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!