Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanság milyen autoknál van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság milyen autoknál van az nők fejébe,hogy "ez pasi biztos gazdag"?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 20:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
26%

#26

De ahhoz azért csak van szemed, hogy ha látsz egy sportkocsit vagy egy full modern terepjárót meg egy trabantot egymás mellett, akkor el tudd dönteni, melyik lehet a drágább…

2022. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
27%

Nem. Azt tudom, hogy nem a Trabant. Azt nem, hogy egy sportkocsi vagy egy terepjáró drágább-e.


Nem te vagy az, aki lenézett itt, mert nem ismerek férfi karóra márkákat, és megkérdezte, azért a kenyér árát tudom-e?

2022. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
21%
#32 nem, azt nem én írtam, de ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy egy 3 éves jobban képben van az árakkal, mint te🤣
2022. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
73%

Vicces hogy lepontoztok :D

Gyerekkori barátom anno az első között szállt be a BTCbe, gondolom nem kell mondanom a többit.

Belvárosban van fasza lakása, de rollerrel jár nem autóval. Feleslegesnek tartja az autót. Ha hosszabb útra menne akkor taxizik, így közben is tud mással foglalkozni...


Nem mindenkin látszik mennyi pénze van csak szólok.

2022. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
72%

"nem, azt nem én írtam, de ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy egy 3 éves jobban képben van az árakkal, mint te"


Áruld el nekem, honnan kéne tudnom. De komolyan. Nincs jogsim, nem tudok vezetni, és nem jönnek elém árlisták.


De mondok jobbat, azt sem tudom, mennyibe kerül egy csomag pelenka. Mert nincs gyerekem, nincsenek gyerekes ismerőseim, a boltokban meg elsétálok a pelenkák mellett. Pedig az jobban szem előtt van, de meg sem nézem.


Honnan kéne tudnom autók árát?

2022. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
90%
Amelyikben van benzin :D
2022. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 NTBS ***** válasza:
74%
A felső közép kategóriás autókról. Bár megjegyzem az autó is lehet lízingelt. Lásd Berki Krisztián esetén. Nem a tornász.
2022. dec. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!