Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akiknek sikerült gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek sikerült gazdag palit fogniuk? Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a gazdag?
2022. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon egyszerű volt! Összejöttem vele akkor, amikor csóringer egyetemista volt. Már akkor láttam, hogy talpraesett, szorgalmas és kitartó. Okos, jó a humora, és néha hajmeresztő ötletei vannak. Ebbe szerettem bele. Aztán már csak ki kellett tartani mellette és támogatni, az elmúlt 7 évben. Így ma van egy sikeres, jól kereső férjem, akiről ma mindenki azt hiszi, hogy csak a pénzéért mentem hozzá.
2022. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Úgy, hogy én sem vagyok egy nincstelen senki.


Similis simili gaudet.

2022. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Összejöttem vele melóhelyen, mivel ő volt az egyetlen akin látszott hogy akar valamit és nem megalszik a tej a szájában. Azóta 4x léptették elő és mára már saját vállalkozása is van. Soha nem áll le.
2022. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Jó helyen dolgoztam.
2022. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült, sajnos. Nálunk én keresem a pénz jelentős részét, cserébe istenien főz 😄
2022. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

#6 Szia!

Van még egy hely nálatok? 😁

2022. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonlóan volt, mint a 2-essel. Még akkor lettünk nagyon szerelmesek, amikor csóró tinik voltunk. És EGYÜTT, KÖZÖSEN felépítettük az egzisztenciánkat.

Egyébként tényleg tisztázni kéne, mit takar a gazdag. Ahhoz képest, ahonnan elindultunk, kifejezetten tehetősek lettünk. De ha azt nézem, hogy milyen kacsalábon forgó palotákban élnek itt a környékünkön, milyen termőföldjeik vannak a családoknak, meg eszközeik a földműveléshez...van még hova fejlődni.

2022. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld a gazdagot! Számszerüen!
2022. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, a nagy átlaghoz képest jómódúnak számítunk, de gazdagok éppen nem vagyunk. És mi is együtt jártuk végig az utat, 21 éves kezdő csóró párként indultunk, 25 évvel ezelőtt.
2022. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!