Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Melyik a jobb: 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik a jobb: 1. Ha egy férfi nagyon nagyon gazdag, de nincs semmilyen víziója, életcélja, azonban hobbikban ki tud teljesedni és van egy normális értékrendje… vagy 2.?

Figyelt kérdés

2. Ha jómódú (van egy jelentősen átlagfeletti, de alkalmazotti fizetése), de nem gazdag. Van kifejezetten egy életcélja, amely elérésével értéket is teremt, emberek tömegeinek az életét tudja jobbá tenni és el is tudja érni ezt a célt, de csak évek komoly munkájával és emiatt rengeteget kell dolgoznia. Sok mindent ez alá rendel, valamint maga a párkapcsolat és akár a család is, maximum egy szinten lehet fontossági sorrendben ezzel a céllal…


Na melyik a Jobb?



2022. okt. 21. 14:18
A kérdező szavazást indított:
1. Verzió
2. Verzió
17 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
őszintén, szerinted ki az aki az elsőt választaná?
2022. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
1-es. A 2-esnek nem való a család.
2022. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyik se.
2022. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Miért mindig két szar közül kell a nőknek választania?
2022. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Párkapcsolat szempontjából számomra mindkettő teljesen értékelhetetlen / értéktelen.
2022. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves pasiról van szó?

Mert ha a 2. férfi ezután akar családot alapítani és az "életcélja" mellett a párját magára hagyni a gyerekkel kapcsolatos teendőkkel, akkor nem hinném hogy sokan a 2. verziót választanák. Gyereket vállalni így nem lehet.

2022. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
A második minek akar gyerekeket? Azért, hogy apa nélkül nőjenek fel?
2022. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kicsit lehet rosszul fogalmaztam, de azért mert valami nem az első helyen van valakinek az életében, hanem a második helyen, az nem egyenesen azt jelenti hogy nem is számít… Sőt.


Illetve odaírtam, hogy egy szinten is lehet a céljával a párkapcsolat/család.


Ha van egy nehezen megvalósítható célja, amit mégis meg tud valósítani, annyira fontos számára és emellett szerepel, ezzel egyenrangúként a “fontossági listán” a párkapcsolat, akkor az úgy nagyon nem azt jelenti, hogy nem fontos neki a párkapcsolat.


Viszont szerintem elvi, erkölcsi szempontból mégis csak fontos tényező lehet, sok nő szemében.

2022. okt. 21. 14:56
 9/16 A kérdező kommentje:
(Hogy van bármi is a világon ami alá rendeli Őt, ezt szerintem a legtöbben nem tudják elfogadni)
2022. okt. 21. 14:58
 10/16 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, lehet valamit félreolvastam, szóval jogos a nullázás :D
2022. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!