Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehéz normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Annyira nem az emberi értékek a fontosak sok lánynak,meg nagyon érzelem mentesek.

Én nem találok olyan lányt akiben meg lehet bízni meg akiben van szeretet.

Meg ha jön egy jobb akkor simán dobja a régit vagy megcsalja.


2022. okt. 9. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Találtam normálist. Csak 120 kilósok voltak. Viszont ha nem annyi lettek volna... már lett volna kapcsolatuk. Nagyon nehéz!
2022. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet találni nagyon sok normális lányt, csak általában sokan az első apróbb dolognál inkább kihátrálnak. Ez igaz amúgy a legtöbb emberre.


Igazából arról van szó, hogy a legtöbb esetben nehéz olyan személyt találni akivel minden megfelelő szinten tud működni egy kapcsolathoz.

2022. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
És ugyanezt mondjuk mi is, hogy nem lehet normális férfit/fiút találni. Ez mindig így volt, mindig is így lesz, generációkon át.
2022. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért lehet találni normális nőt. Nekem is sikerült. Nem picsákat kell hajkurászni, hanem olyan embereket, akik nélküled is letettek már ezt-azt az asztalra.
2022. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Ma már ilyen nincs, de férfiban sincs.
2022. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz olyan nőt mert nem tudnak beszélni se.
2022. okt. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az utóbbi 13 évben találtam egyet.


Szóval nehéz.....

2022. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a trükk, hogy ha már nem vagy fiú, akkor nem lányt kell keresned, hanem nőt. Tulajdonképpen nem értem miért csodálkozik, hogy nem talál normális nőt itt az a réteg, aki az idők kezdete óta arra veri magát, hogy mennyivel fiatalabb partnert tud megdugni és mennyire szeretne egy életképtelen nőt, akit el kell tartani. Finoman szólva magatok ellen dolgoztok.
2022. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetetlen, de kétségtelenül nagyon nehéz, viszont ha találsz, nagyon becsüld meg :)
2022. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat éve találtam egy ilyen lányt. Ma már a feleségem. És igen, fehér holló kategória kb.
2022. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!