Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
A legtöbb kapcsolat egy nagy nulla, környezetemben is ezt tapasztalom, mindenki vitázik, szakít, kb lehetetlen normális hosszútávú kapcsolatot találni. 1-2 év és a kapcsolatok 80 százalékának vége.
2022. aug. 15. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtobb ember ostoba, onzo es lusta. Az elvarasaik nagyok, az onismeretuk 0.
2022. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz ahogy az első válaszoló írja. Az emberek a nagy kényelemben egyre távolabb kerülnek önmaguktól, a tudatosságtól, önismerettől, megvilágosodástól.
2022. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert az embereknek általában nincsenek értelmes céljaik, és nagyon felszínesen gondolkodnak.
2022. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Annak hogy pár dologban nem értetek egyet nem kéne alapból szakításhoz vezetnie,de sokan sajnos azt egyszerűbb útnak látják mint hogy megbeszéljék a dolgokat,vagy hogy megértsék hogy nem fognak mindenről ugyan úgy gondolkodni


+ 1-2 éven belül a legtöbb kapcsolatban eltűnik a "rózsaszín köd". És ettől megijednek az emberek,azthiszik h ellaposodott a kapcsolat,pedig csak átalakult szeretetté,megszoktátok egymás közelségét/jelenlétét,nincs hatással rátok az "újdonság varázsa",mert már nem mindig tudtok újat mutatni,de ezzel nincs is baj...de sokan ez miatt is lelépnek!

2022. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1001 kérdés volt már erről, már én is 100x megválaszoltam. Nézz meg más kérdéseket.

Viszont én arra lennék kiváncsi, hogy szerinted miért?

2022. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legtobben elvalt szülők sarjai. Vagy mozaikcsaládbol származnak.


Szerinted?

A generaciok javarészének alap fogalma sincs arrol mi az hogy összetartás, kitartás, hűség, vagy család.

2022. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenki vitázik? Hol? Oda költözök! Pont hogy a vita készség hiányzik az emberekből, a legtöbb csak veszekedni tud, vita készség meg nincs.
2022. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert már nincs normális, egészséges ember sem...
2022. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is kihalóban vannak a normális hagyományos értékrendek.
2022. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig is úgy voltam vele, hogy 1 olyan ember se létezik, aki még nem volt olyan lelki állapotba, hogy valamilyen mentális betegséggel ne tudták volna beazonosítani ha akarják, ugyanakkor covid óta, még aki le is szarta az egészet, az a korlátozások miatt és a többi ember megváltozása miatt ugyanúgy érintett lett lelkileg és hát szerintem szarabb a helyzet mint covid előtt. Meg kicsit paranoiások, valamelyik ember már 1 hapci után covid tesztet követel, a másik meg 65 ös szattal azt hiszi hogy csak megfázott.
2022. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!