Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire nehéz normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz normális, megbízható, őszinte kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Kb mint igaz barátokat találni...

Miért van ez?

Régebben, 50-60 évvel ezelőtt is ilyen volt?


2022. aug. 6. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem találni, hanem kialakítani kell
2022. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik korosztályra gondolsz.


Fiatal korban, legyen az akár 20-25 körül nem érdemes kapcsolatot keresni, mert a legtöbben nem gondolják komolyan, tapasztalat..


Viszont szerintem ahogy öregszik az ember, rájön a dolgokra, és érettebben áll hozzá mindenhez és könnyebb kapcsolatot találni.

2022. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1-es leírta a frankót. Kár, hogy a többség majd szépen, kényelmesen átsiklik fölötte.
2022. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos a 18-25(esetleg 30ig) korosztály nagy részét az érdek hajtja. Szomorú beismerni,de ez van!

Én személy szerint nem vagyok ilyen. Mindig őszinteséggel nyitok az új emberek felé,de már párszor megjártam,mert csak a hasznomat nézték bármiben is,hogy rajtam keresztül elérhenek vkit vagy vmit.


Szóval a válasz: Kevés a tiszta lelkű,őszinte ember! Ebben az anyagi világban a nagy átlagot (kb 80-85%ot) szerintem az érdek hajtja.

2022. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Azert mert a ferfiak mindig vekony, szep, fiatal nőt akarnak minden eletkorukban, emiatt pedig a nők megkerik ennek az arat amig megtehetik. Mert hiaba a szep 25 eves ferfi rozsaval sajat maga irt verssel, mar a csajok is tudjak, 40 evesen ugyis lecserelne oket, mint az anyjukat az apjuk, igy jobban jarnak ha addig hajtjak az erdekeik amig tudjak. Igy a ferfiaknak is tobbet kell mar letenni az asztalra, ez egy ordogi kor. Ha a ferfiak vegre a sajat korabeli duci, rancos, oreg nokre izgulnanak, megszunne az a korforgas ami ezt hajtja.
2022. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

#4/4 ma 18:34

Teljesen igazad van! Pontosan!

Kiegészíteném azzal,hogy meglátásom szerint nincs szerelem se,csak vágy ideig óráig,aztán jön a rideg valóság! Ébresztő!

Ez a való világ 💰💲

2022. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem erre van igényetek!

Aki keres, az talál!

Mindenki azt találja, amit keres!

2022. aug. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki üldözi a pénzt a luxust.Pedig semmit se ér csak kirakat.

Biztonság nyugalom egészséges

2022. okt. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehéz, 44 felett.
2022. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!