Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gazdag pasik! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag pasik! Összejönnétek egy ilyen lánnyal? (A kérdés csak elméleti)

Figyelt kérdés

A lány még nincs 25 éves, csinos, szép az arca. Odafigyel az apró részletekre is: a fogai hibátlanok,a körme, bőre, haja szépen ápolt. Természetes szépség, az egyetlen ami mű rajta, az egy igényes 2D szempilla.

Teljesen önálló, dolgozik,tud mosni, főzni, takarítani, emelett van olyan hobbija ami nem a " zenehallgatás, bulizás, táncolás" triót meríti ki.

Van egy kiszemelt pasija, de úgy érzi nincs esélye nála, mert nincsenek anyagilag egy szinten.

Ez kizáró ok lehet?

Gazdag pasi nem jön össze átlagos lánnyal?


2022. okt. 9. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon sok pasi összejön átlagos lánnyal. Aki tényleg normális és nem ribi

Az okos férfiak látják ki az értelmes nő!

2022. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
86%
Szerintem gond van a lànnyal fejben,de ez nyilvàn a személyes véleményem.
2022. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A gazdag pasikat nem szokta érdekelni a nő anyagi helyzete.
2022. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2es. Kifejtenéd bővebben hogy ezt hogyan érted?
2022. okt. 9. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Félig off lesz, mert még nem vagyok gazdag (lehet, hogy soha nem is leszek), de én önerőből a nulláról hoztam össze egy egész jó anyagi helyzetet. Ha gazdag lennék, akkor sem felejteném el, hogy honnan jöttem és messziről elkerülném az olyan nőket, akik csak egy gazdag pasit látnak bennem.


Persze biztos van egy csomó újgazdag férfi, akinek ez csak az ölébe hullott és nekik tökmindegy.

2022. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem a gazdag pasit látja benne, hanem valóban tetszik neki a férfi. Nem mer kezdeményezni a lány,mert fél hogy nincs esélye, esetleg nem néz ki olyan jól, mint amilyen jó nőt talalálhatna magának ez a pasi, aki nem csak gazdag, de nagyon jól is néz ki.
2022. okt. 9. 20:28
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Összejöhet vele persze, aztán az másik kérdés, hogy melletted hány kis barátnője van, meg mennyi lesz. Jól jegyezd meg, a gazdag pasik sosem érik be egy nővel.
2022. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem lenne probléma, ha fejben tényleg rendben van.


Az anyagi helyzete nem érdekel , kivéve ha két szélső érték:

Vagy gazdagabb nálam - nekem az kisebbségi komplexus

Vagy tényleg nagyon szegény , de ez is kb csak akkor probléma , ha a lehetősègei felett èl ( hogy lehet ezt szépen: tovább nyújtózkodik mint a takarója èr )

2022. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos, nem gazdag lányként miből gondolod hogy gazdag pasit érdemelsz? A saját szinteden nézelődj, és az átlagjózsikat vedd számításba.
2022. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt fogja nézni egy férfi.

Lehet nőknél ez szempont, férfiaknál csak annyira, hogy álljon meg a nő a saját lábán.

2022. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!