Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Egy nagyon elméleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy nagyon elméleti kérdést tennék fel, ha lehet: összejönnétek egy Jedi lovaggal?

Figyelt kérdés
A nagy Star Wars hype okán jött most ez a szösszenet... :)
2020. jan. 13. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahha, de csak a fénykardja miatt:P

(fiú vagyok! nem kell privát)

2020. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ez mennyiben lehetne gyakorlati kérdés?
2020. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a Star Wars véget ért az előzménytrilógiával.

Az új trilógia számomra nem Star Wars, hanem Szar Wars.

2020. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
A Jedik nem jönnek össze nővel, az az egyetlen kivétel is (Anakin) a legpusztítóbb sith nagyúr lett az univerzum történetében. Tehát tulajdonképp mondhatjuk hogy az egész csillagok háborúja a nők miatt robbant ki :)
2020. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A Jediknek nem lehet párkapcsolatuk, épp ezért volt akkora titok Anakin és Padmé románca.

Ha ezt kivesszük a dologból (ami valljuk be, elég fontos rész) akkor ugyanakkor jönnék össze vele, mint bárki mással: szimpatikus személyiség, közös érdeklődések és célok és egy számomra vonzó külső.

Azt még érdemes hozzátenni, hogy a Jedi képzés egy elég hosszas és "durva" folyamat, így ez is hátrány lehet.

20/L

2020. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A Legendákban, nem a Kánonban, Luke új Jedi rendjében házasodhattak a Jedik, bár szerintem a Kánonban is, hisz Ben Solo Leia fia volt.
2020. jan. 13. 21:13
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Aztán tudjuk Luke rendje milyen "kitűnően" működött. A tanítványai közül egyikük se lett Jedi lovag, egyedül Ben élte meg az idősebb kort, és ő is elég messze volt egy Jedi lovagtól. Másrészt se Han, se Leia nem voltak jedik, így rájuk nem vonatkozott semmilyen törvény. Anakin anyja se volt jedi, a fia mégis az lett.

Javíts ki, ha rosszul írtam, már nem követem nyomon a folyamatokat. Nekem a Star Wars Anakin halálával véget ért, ami onnantól történt, az már nem létező a szememben.

20/L

2020. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Leia is Jedi lett, mind a Kánon, mind a Legendák szerint. A kilencedik részben kiderül, hogy Luke kiképezte a nővérét, ő pedig aztán Rey képzését fejezte be. Egyébként a Ruusani reformok idejéig a Régi Köztársaságban is szexelhettek, házasodhattak a Jedik, igaz, az is már Legenda.
2020. jan. 13. 21:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam, amint Anakin holtteste véget ért, megszűnt minden, ami történt utána. Főleg, ha a filmeket vesszük. Jézusom, végre vége ennek a trilógiának. Így köpni Lucas eredeti elképzelésére...

20/L

2020. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!