Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek egy olyan derék férfival, aki harcolt az első és második világháborúban? A kérdés csak elméleti.

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem, a poszttraumás stressz szindróma miatt. Bocsi.
2018. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Kössz, nem :D
2018. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
A nagyapám harcolt a másodikban, katonatiszt volt. Utána engem molesztált. Kihagynám az ilyen pasikat.
2018. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha a nagyapád pék lett volna békeidőben, lehet akkor is molesztált volna nem ?

32/f

2018. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Első világháború: már olyan ember nem él.

Második világháború: ergó nagyapám korúval.


Kössz, de nem. Nem vagyok beteg ember. Az ilyen embereknek egyébként is súlyos traumáik lehetnek.

2018. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Basszuss, milyen öreg vagyok. 😱 Nagypapám mesélt gyerekkoromban az első világhábúról. Igaz, nem harcolt, mert gyerek volt.

A második vh-ról is meséltek a nagyival.

2018. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert dédapám lehetne. :-D
2018. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért 1et ne felejtsünk el...Abban az időben mármint a háború után nem volt opció h olyan pasi kell aki nem volt benne..mert mindneki benne volt kb...Ők nem pénzért mentek..hanem kötelességből illetve haza szeretettből.Ma aki háborúba megy az pénzért teszi.Nekem se kéne olyan ember aki megjárta és leginkább az oka miatt.
2018. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8# cuki vagy :) aki nem ment,azt vitték,aki szökni próbált,azt agyonlötték...
2018. okt. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Dédapám lehetne, aki túlélte a világháborút - nagyapáim még gyerekek voltak a másodikban. Nincsenek ilyen irányú komplexusaim.


De nézzük úgy, mintha 1950 lenne.

Egy férfi fene tudja, min ment át, hogyan dolgozza fel, hogy ott nap mint nap ölt. Embert. Nem nyulat, nem gilisztát a kertben, még nem is disznót, vagy kacsát az ebédhez, embert. Ráadásul ideológiák harcában, nem a sajátjában.

Szerintem háromféle férfi élhette túl a világháborút: aki katonaszökevényként bujkált és mázlija volt;

aki valami csúnya pszichés kórképet szedett össze a folyamatos erőszakot átélve és produkálva;

vagy aki el tudta fogadni, hogy állandó jelleggel törekszik mások életének kiontására.


Az első kategóriával még akár össze is jönnék, bár az nem tekinthető harcosnak. A második kategória bánat tudja, meddig fog szenvedni, ha hajlandó elmenni terápiára és rendbe szedni a pszichés rendszerét, akkor talán játszhatna. A harmadik kategóriától pedig mentsen az ég, aki el tudja fogadni, hogy másokat bánt parancsra, azzal nekem semmi dolgom nincs.

2018. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!