Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok összejönnétek ilyen...

Lányok összejönnétek ilyen fiúval? /elméleti kérdés/

Figyelt kérdés

Akinek nem volt barátnője, és barátai sincsenek. 24 éves.

Tehát zárkózott, csöndes, érzelmes, normális, és nem ronda.


Szóval mennyire baj ha ennyi idős fiúnak nem volt még barátnője, meg nem valami jó a kommunikációs, szociális készsége?


2021. máj. 28. 16:03
1 2
 1/12 anonim válasza:

Most le leszek pontozva, de én személy szerint nem hiszem, ne haragudj. :(

Eddig rossz tapasztalataim voltak a zárkózott fiúkkal, szóval szkeptikus vagyok velük. Persze lehet normális, de én nekem olyan az esetem, aki nagyszájú, meg extrovertált, és ez meg az ellentéte.

De attól ha amúgy normális, és nem olyan beteges szinten zárkózott, akkor nem látom okát, hogy más lányok miért ne jönnének vele össze.

2021. máj. 28. 16:16
 2/12 anonim válasza:
mivel teljesen mas vagyok, valoszinuleg nem jonnek ki jol egy ilyen fiuval, es mindketten nagyon idegesitonek talalnank a masikat, szoval nem. viszont biztos van olyan aki szereti az ilyen fajta sracokat mint te !
2021. máj. 28. 16:23
 3/12 anonim válasza:
Nekem az a része ijesztőbb, hogy nincsenek barátai. Az, hogy nem volt csaja, az egy dolog, mert mindenki lehet gátlásos, nekem is nagyon sokára lett csak párkapcsolatom. Viszont hogy valakinek ne legyenek barátai, az alapból gyanús. Nem hiszem, hogy meg tudnék bízni olyasvalakiben, akiben másoknak nem sikerült. A barátság egy bizalmi kapcsolat 2 ember között, és akinek van pár barátja, az már önhagában arra utal, hogy őt nem utálják az emberek, vannak szerethető/tisztelhető tulajdonságai, bíznak benne - egy ilyen emberrel szerintem kevésbé lehet mellé lőni, mint egy olyasvalakivel, akit maximum a háziorvosa ismer, az is muszájból...
2021. máj. 28. 16:45
 4/12 anonim válasza:

Az a baj, hogy nem tudod még, milyen lennél kapcsolatban. Ahogy írod, 0 a szociális életed. Én jártam zárkózott fiúval, de nagyon durván ragaszkodni kezdett hozzám.. féltékeny volt a barátaimra, meg tartott is tőlük. Úgy érezte, csak én vagyok neki. Nem akarta engedni, hogy bárkivel is szóba álljak rajta kívül, megfojtott.

Biztosan fogsz találni barátnőt, de sok-sok önismerettel lehet igazán jó kapcsolatot kialakítani.

2021. máj. 28. 16:56
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem attól hogy nincsenek barátaim még nem vagyok rossz ember. Ennek valószínűleg az az oka egyrészt hogy zárkózott vagyok így nem annyira igénylem. A másik meg hogy régebben sokat bántottak a suliban így nehezebben bízok meg emberekben.

De nem tartom magam ijesztőnek, szerintem nálam sokkal rosszabb emberek vannak.

2021. máj. 28. 17:09
 6/12 anonim válasza:

Manapság nehéz valódi barátot találni. Olyat lehet akivel jól elvagytok, de amikor kell nem számíthatsz rá teljesen. Ilyen barátok meg vagy kellenek vagy pedig nem. Nekem inkább nem. Beszélgetek régi haverokkal de csak ennyi. Amúgy én is zárkózott vagyok és többnyire a neten élek. Ezt nem kell hangoztatni. Keres egy lányt akárhol. Próbáld a pozitív tulajdonságaidat kiemelni, a többit meg ne hozd fel. Majd idővel úgyis megismer ha összejöttök. Ha szóba jön akkor mond, hogy vannak barátaid akikkel néha összefutsz. Én leszek a barátod ha szeretnél és így nem is hazudsz. :3

Próbálj úgy csinálni mintha egy életre való, szórakozni vágyó érdekes ember lennél. Nekem már több barátnőm is volt, mert velük úgy viselkedek ahogy kell, és nem úgy amilyen én vagyok. Tehát minden okés. :3

Persze akinek nem tetszett a személyiségem azzal hamar vége lett és kész. Egy másik emberért ne változ meg, csak ha érzed, hogy pozitívan hatna rád.

2021. máj. 28. 17:48
 7/12 anonim válasza:
Ha idősebb lennék akkor igen.
2021. máj. 28. 17:49
 8/12 anonim válasza:

Senki nem mondta itt, hogy rossz ember lennél. Ha te így jól vagy, hogy nincsenek barátaid, az a te dolgod.

Én azért gondolom jónak, ha törekszik az ember kapcsolatokat kialakítani, megismerni másokat, mert ott mindig önmagunkkal is szembesülünk. A saját tulajdonságainkkal is és javíthatunk rajtuk, lehetünk jobbak. Írtad, hogy nehezebben bízol meg emberekben. Az, hogy ez a valóságban milyen, mit jelent, hogy akadályoz, majd akkor derül ki, ha ismerkedsz.

2021. máj. 28. 18:25
 9/12 anonim válasza:
Akikkel eddig jártam, mind csendes, zárkózottabb természetű srácok voltak, ahogy én is. Nem tudok/nem akarok egy extrovertált partner pörgésével lépést tartani (próbáltam:)). Szerintem nem baj, ha ennyi idősen valakinek még nem volt barátnője, főleg ezekben a pandémiás időkben. Viszont az fontos, hogy legyenek hobbijai, céljai az életben.
2021. máj. 28. 18:28
 10/12 anonim válasza:
Nekem szimpatikus lenne egy ilyen személy, mert én is ilyen vagyok.
2021. máj. 28. 20:20
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!