Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engedjem, hogy a fiú fizesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem, hogy a fiú fizesse a drága belépőt, ha nem biztos, hogy lesz folytatás és meglepetésnek szánja?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Egy pasi elhívott randizni, két hete beszélgetünk, egyszer futólag láttuk egymást élőben, de akkor sem beszéltünk, szóval csak chaten.

megbeszéltük, hogy találkozunk, viszont a programot nem akarja elárulni, azt mondta meglepetés.

Beszéltünk arról is, hogy lehet lesz szimpátia, lehet nem, de felnőttként fogjuk tudni kezelni a helyzetet. VISZONT:

én ma rákerestem, és van egy ötletem, mit gondol meglepetés programnak, ami 4000 Ft. Annyira ismerem, hogy nem fogja engedni, hogy fizessem, én viszont ezt így kellemetlennek érzem. Azt hittem sétálgatni fogunk meg ilyenek, első randira én ezt soknak tartom (főleg, hogy nem dolgozom most és ezt TUDJA).


Szóval: Ki mit tenne? Ilyenkor mi a helyes?


2022. nov. 22. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, valami százezres jegyről van szó :D


4000 forint nem fogja a földhöz verni, egy séta is kerülhet ennyibe, ha pl. megálltok egy kávéra és sütire, vagy ilyesmi.

(Bár azt a részletet ne felejtsd el, hogy ez csak a te tipped, lehet szó sincs erről)


Mindenesetre ne gondold túl. Megbeszéltétek, hogy még semmi sem biztos, lehet hogy titeket nem egymásnak szánt a sors - tehát tudja, hogy nem 100% a siker, mégis úgy döntött, hogy ezt akarja.

A továbbiakban hagyd, hogy meglepjen (a felezést azért felajánlanám, akkor is ha tudod, hogy nem fogadja el) és élvezd a randit.


Sok sikert ;)

2022. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beharangozta, én is valami ki tudja milyen nagy összegre gondoltam.

Ne érezd kellemetlennek.


"Azt hittem sétálgatni fogunk meg ilyenek, első randira én ezt soknak tartom "

Nekem az jön le, hogy már szinte azt érzed, hogy "lehúzod" ezzel. Ilyenről szó sincs.


"Szóval: Ki mit tenne? Ilyenkor mi a helyes?"

Menj el a randira, érezd jól magad.

2022. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tényleg azt éreztem, hogy lehúzom, mert ő eléggé beleéli magát, meg megfelelési kényszere van felém.


Nagyon aranyosak vagytok, és köszönöm, megnyugtattatok

2022. nov. 22. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

4.000 Ft az semmi kategória. Akinek nincs ennyi pénze egy randira, megkockáztatva azt, hogy esetleg nem lesz folytatása az inkább verje otthon ki magának. :D


Én is azt hittem, hogy legalább valami több 10.000 forintos dologról lesz szó, aminél azért elgondolkodnék, hogy akarom, hogy meghívjanak rá úgy, hogy talán nem is lesz semmi, ha nő lennék. De ilyen összegnél ne érezd magad rosszul, aki pedig emiatt megszól azt tudod, hogy vele soha többet nem kell randizni, mert egy farok.

2022. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4000 egy diáknak sok lehet.

Én visszahivnám máskor más progira.

Ha nem tetszene akkoris baráti alapon es nem bántanám meg azzal h nem fogadom el a meglepetést hanem enis viszontmeglepném.

2022. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező azért tegyünk különbséget aközött, hogy valaki elmegy randira és eleve olyan szándékkal megy, pl beülnek az étterembe a nő meg direkt kihasználja, hogy őt meghívták randira és vissza él vele, rendelget össze vissza.... Meg aközött, hogy valaki 4000Ft miatt stresszel, hogy ne gondolják róla, hogy ő lehúzni akarja a másikat csak.

Látszik, hogy nem tennél ilyet, mivel a kérdésedből lejön lelkiismeretes vagy.

Csak ez ne billenjen át abba, hogy azt érzed nem érdemled meg. Legközelebb majd te hívod meg. Nincs ebből semmi baj. Ne aggódj. Érezd magad jól.

2022. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, már a Royal Albert Hall-ba hívott meg.

Négyezer forint nem a világ, fogadd el nyugodtan.

2022. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4000 Ft tényleg nem sok. De ha az megnyugtat, köszönd meg neki a programot, és ajánld fel neki, hogy fizeted a részed. Valószínűleg ezt vissza fogja utasítani, nem is kell utána erőltetni. Probléma letudva, érezzétek jól magatokat!
2022. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4000 ft nem drága xd
2022. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elsö randira ne. fizesd a részed ki. Nem soherségböl mondom. De nem ismeritek egymást. Kultúr nem pénzéhes emberek fizetik a részüket mindig. De itt mindenkit a kva pénz hajt csak. ""Több 10 ezernél már elgondolkodnék rajta hogy engedjem e fizetni"" el sem mennék ha ilyen drága randira hivna. A randi nem a pénzröl szol goldocskák.
2023. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!