Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul sikerült első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült első randi után "illik" üzenetben tisztázni, hogy ennek nem lesz folytatása, vagy magától értetődő?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy lánnyal, és nem mondom, hogy rosszul sikerült, de nagyon nem voltunk egy hullámhosszon, picit olyan volt az egész randi, mintha mind a ketten kínosnak éreznénk az egészet. Nem pusziszkodtunk búcsuzásnál meg semmi, nem beszéltünk meg folytatást.


Most 1 órája lett vége a randinak és azon gondolkozom, hogy ilyenkor kell/illik egy üzenetet írni messengeren, hogy mégsem egymást keressük, de semmi baj nem volt vele, sok sikert neki a továbbiakban (vagy valami hasonlót), vagy teljesen magától értetődő, hogy nem lesz folytatás neki is, és felesleges lenne ilyet írni, és elég csak annyi, hogy többet nem keressük egymást.


2022. máj. 7. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg ott a helyszínen kellett volna, de szerintem alap, hogy legalább üzenetben lezárjátok a dolgot.
2022. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy randi utáni tisztázó üzenetet a korrektség jegyében mindenki megérdemel. Így senki nem reménykedik és tovább lehet másokkal ismerkedni.
2022. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Egy randi után hogy lehet megállapítani hogy lehet e folytatás. Én 2 hónapig kerülgettem a párom mire lett belőle valami. Két vadidegen belül kávézni néhány órára és már mindent tud a másikról. Nincsen szerelem első látásra. Szerintem meg kellene találkozni. Ha nem tudtok ott sem feloldódni, akkor kell megmondani nincsen értelme a kövi randinak.
2022. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem értelek. Most akkor jó volt a randi vagy sem? Bejön neked? Érdekel még? Esetleg semleges? Első randin nem lehet tudni hogy lesz e ebből valami, csak azt lehet tudni ha nagyon nem akartok egymástól semmit, vagyis taszít, undort kelt, zavaró, idegesítő a másik.
2022. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy ebből semmit nem akarsz, akkor írj neki egy kedves üzenetet, kb azzal, amit itt írtál. Ezzel igazából se vesztenivalód nincs, se rosszat nem teszel, szerintem egy korrekt lépés.
2022. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!