Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor első alkalommal mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor első alkalommal mentek randizni egy pasival, már az elején tudiátok, hogy mi lesz a folytatás?

Figyelt kérdés

Vagy adott esetben, ha személyesen ismeritek egymást korábbról, már a randi előtt tudjátok, hogy mi lesz a vége? Pl. lesz-e szex, vagy kapcsolat belőle?

Feltételezzük, hogy a pasi nem utasít vissza benneteket.


2022. szept. 18. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tudom. Ha nagyon bejön és úgy alakul, akkor csók lehet a vegén. Szex majd később, ha megismertem és megbízok benne.
2022. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jós és a pasik se kiszámíthatóak.
2022. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudom. Mondjuk azt biztosra tudom, hogy szex nem lesz első randin. De a folytatás majd a végén derül ki.
2022. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom, hogy szimpátia esetén max csók, utána később bármi.
2022. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Elsonek meg kell fogdosni jo e s csaj, azt ha igen akkor talan engedem neki.
2022. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de erre való az ismerkedés.
2022. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül azt tudom, hogy első randin se csók, se szex nem lesz és soha nem engedem, hogy hazakísérjen első randin, főleg, ha nem ismertük egymást előtte.


De hogy mi lesz a folytatás, mármint, hogy további randik/találkozók vagy nem, az ott dől el.

2022. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbbi randim csókkal végződött, egyértelmű volt a vonzalom első pillanattól. Másodikon szex is volt.
2022. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Első randin még akkor sem lesz szex, ha ismerem korábbról a férfit. Viszont ha az első randin a csókig nem jutunk el, akkor nincs meg a kémia valamelyikünk részéről.
2022. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem. Mármint ha valakivel élőben ismerkedem meg, akkor a randi az már csak talán formalitás.. tehát pl egy munkatárs, akivel hetente többször találkozom, vagy egy ismerősöm ismerőse, akivel már 5+ alkalommal találkoztunk, csak kerülgettük egymást,stb...


De manapság azért inkább a netes ismerkedés az elsődleges, és ott elég szar... tudod, az ember nem érzi a másikat távolról, még a hívás, videochat sem hozza át a dolgokat. kell a találkozás. Randin dől el minden.


Illetve a randik alatt kiderülhet olyan, ami hirtelen óriási red flagként emelkedik a magasba, még olyan embernél is, akit korábbról is ismersz. 3+ randi után is... óvatosnak kell lenni azhal, hogy kimondod, együtt vagytok.

2022. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!