Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin megcsókolt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin megcsókolt, de nem maradtunk semmiben, 1 nap után én írtam neki. Mit várhatok? L/25

Figyelt kérdés

Én írtam rá, tetszett nekem és úgy voltam vele miért ne. Másnap kérdezte mit csinálok, mivel semmit nem csináltam - elhívtam meginni valamit. Nagyon jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, beszélgettünk. Tudom, hogy nagyon elfoglalt, sokat dolgozik és ez pont egy szabadnapja volt. Elköszönésnél megcsókolt, de az olyan volt mintha soha nem akarnánk, hogy véget érjen. Megszűnt a külvilág és nem akartuk abbahagyni.. fájdalmas volt abba hagyni, újra meg újra magához húzott, de én megtettem mivel mennem kellett. Úgy éreztem olyan jól elvoltunk, hogy írhatok neki. Ezért 1 napot vártam és írtam, válaszolt is.. de csak arra, amit írtam. Nem tudom nekem kellene felhoznom, hogy jól érezte-e magát vagy mivel derítsem ki, hogy lesz ennek-e még folytatása?


Minden ember és személyiség más. Lehet nem írt volna nekem és lehet nem akar többet találkozni, csak egy alkalmat akart, de nem jött össze. Ezt hogyan tudnám kideríteni?



#szex #randi #Csók, csok #Folytatas, folytatás
2022. jún. 17. 10:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
szerintem sok jót nem:(
2022. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha akart volna veled találkozni másodjára, akkor írt volna szerintem....
2022. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. jún. 17. 10:54
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Már nem azért de a nők miért ilyen besz*riak? Kérdezd meg tőle lesz e folytatása, neki mi a terve veled kapcsolatban. Olyan nehéz ez? Ha egyszer sok a munkája és elfoglalt akkor ne számíts túl sok írkálásra. Beszéld meg vele nem találgatni kell meg nyomozni hogy vajon mi lehet.
2022. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Akármennyire is elfoglalt valaki, pár szót lehet írni. Nem kifogás, hogy sokat dolgozik.

Szerintem ez ennyi, talán megkérdezheted, hogy hogy érezte magát, vagy hogy ő hogy gondolja a folytatást, de ha igazán akarna valamit, már írt volna, vagy elhìvott volna újra.

2022. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miután én írtam rá és hívtam el randira nem gondolnám h beszari vagyok. Egyszerűen nem akarok illúzió rombolóan nyomulós lenni, ezt a lesz e folytatása dolgot sem lehet ilyen nyersen megkérdezni
2022. jún. 17. 11:15
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Itt cseszi el a legtöbb nő. Egy napot is alig ad a pasasnak, hogy az a saját tempójában válaszoljon, keresse a csajt. Megy egyből a tapadás.
2022. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak egy vicces videót küldtem, amiről beszélgettünk, hogy fogom küldeni:) ha jól éreztük magunkat mégis minek taktikáznék?
2022. jún. 17. 11:27
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy folyton te kezdeményezel. Ami jó dolog, ha nő is tud, ezt becsülöm benned. De szerintem most várj, ha akar valamit akkor most neki kell lépni. :)
2022. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hm, úgy hogy írtam már neki nem lesz félreérthető, hogy most csak egy likeot kap az üzenetére és nem írok vissza?
2022. jún. 17. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!