Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 1 nap Tinderezés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 nap Tinderezés után (előfizetés nélkül, tehátkevés lájkkal) 1 db likeom van, érdemes előfizetnem rá hátha lesz valami?

Figyelt kérdés

Legalább látnám hogy ki lájkolt és ha nekem is tetszik, akár beszélhetnénk is....


AMúgy nagyon durva, 10 ezer forint a gold csomag 1 hónapra...


F/31


2022. jan. 13. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az online ismerkedes szar. IRL a tuti.
2022. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 : élőben menekülnek előlem a nők.
2022. jan. 13. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ahol mutatja a kedveléseidet ott látszik elmosódva a képe. Úgy lehet ezt kijátszani, hogy számon tartod a like-jaid számát, ha van egy új akkor megnézed az elmosódott képet. Kb. 3-4. "húzásra" őt fogja feldobni a rendszer neked, és ha megnézted a homályos képet akkor azért bőven fel fogod ismerni.
2022. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: hát nekem nem dobta fel...
2022. jan. 13. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Egy próbát megérhet, de ahhoz nagyon jó pasinak kell lenned hogy átlagos/vagy afeletti nők húzzanak jobbra.
2022. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan o sem lesz matyohimzes, de a multkor mar azt irtad, hogy az se baj, ha oreg. Ha nem fizetsz lecsapjak a kezedrol a tuti nodet. Cserebe viszont szamolatlanul huzhatod jobbra a jobbnal jobb noket. Szerintem kerjel egy 10-est anyukadtol csajozasra, o biztos megerto lesz.
2022. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lájk egy kamu. Én csináltam évekkel ezelőtt egy kamu tindert és képnek Is egy piros hátteret raktam ki és jöttek a lájkok.
2022. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van amúgy "unblur" okosság böngészős meg mobilos verzióban is, ez azt jelenti, hogy az utolsón lájkolónak a képét látod ténylegesen. Legalább is amíg tinderztem, ezek működtek. Már jóóó ideje nem használtam a szolgáltatást. :)
2022. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!