Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin megcsókolt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin megcsókolt, de nem maradtunk semmiben, 1 nap után én írtam neki. Mit várhatok? L/25

Figyelt kérdés

Én írtam rá, tetszett nekem és úgy voltam vele miért ne. Másnap kérdezte mit csinálok, mivel semmit nem csináltam - elhívtam meginni valamit. Nagyon jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, beszélgettünk. Tudom, hogy nagyon elfoglalt, sokat dolgozik és ez pont egy szabadnapja volt. Elköszönésnél megcsókolt, de az olyan volt mintha soha nem akarnánk, hogy véget érjen. Megszűnt a külvilág és nem akartuk abbahagyni.. fájdalmas volt abba hagyni, újra meg újra magához húzott, de én megtettem mivel mennem kellett. Úgy éreztem olyan jól elvoltunk, hogy írhatok neki. Ezért 1 napot vártam és írtam, válaszolt is.. de csak arra, amit írtam. Nem tudom nekem kellene felhoznom, hogy jól érezte-e magát vagy mivel derítsem ki, hogy lesz ennek-e még folytatása?


Minden ember és személyiség más. Lehet nem írt volna nekem és lehet nem akar többet találkozni, csak egy alkalmat akart, de nem jött össze. Ezt hogyan tudnám kideríteni?



#szex #randi #Csók, csok #Folytatas, folytatás
2022. jún. 17. 10:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Innen két út van: vagy futsz utána, megreszel, aztán nem lesz belőle semmi olyan amit te szeretnél, vagy 2: elengeded, hogy ő jöjjön utánad, és lesz belőle valami. Ha a férfinak kellesz, akkor átmegy a falon is érted, ha nem, vagy csak hasznos vagy, akkor mindig bizonytalan leszel. Ha pedig kibír nélküled egy hetet, az is válasz.
2022. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha mindig te kezdeményezed a kommunikációt, akkor érdemes élőszóban érdeklődni, hogy pl. mit gondol a korábbi randikról, akar-e még találkozni, stb.
2022. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#10 Figyelj, ha ezért elhal az egész beszélgetés, az annyit jelent, hogy ő nem akar tőled semmi komolyat. Sajnos ez van. Ha meg mert csókólni, akkor nem az van, hogy nem mer írni, hanem hogy nem is akar.


Ha jó volt az első randi és akarnék tőled akármit, én biztos hogy írnék, akármilyen sokat is dolgozom.

2022. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Én azt hiszem nem szeretnék olyan nővel kapcsolatot, aki nem tudja mit kezdjen egy ilyen kapcsolati helyzettel, és a gyk-n gyűjti a taktikai muníciót.
2022. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látom, hogy ő befejezte veled. Ne ringasd magad hamis illóziókba.
2022. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14-esnek a válasza észhez térített.. nem itt kellene keresnem a választ. Annak ellenére, hogy remek meglátásaitok vannak. Úgy döntöttem önmagam leszek és megkérdezem van-e kedve még randizni? Hisz, ha nincs akkor minek húzzam az időmet.. és azt írta van:)
2022. jún. 17. 16:09
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Sok sikert, remélem változni fog a helyzet, mert nagyon rossz tud lenni, mikor folyton csak az egyik fél kezdeményez. :)
2022. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%

Na végre! 😃


#14 voltam.

2022. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyit tudsz hogy csak veled ismerkedik vagy több vasat is tart a tűzben? A pasik sorra kúrják le a nőket.
2022. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Off, 1 hete nem irt
2022. jún. 27. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!