Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mi? Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Vasárnap ráírtam a voltbarátomra msnen(mert olyan kiírása volt),buliról beszéltünk..először..aztán mondtam neki h majd találkozok a haverjaivel ott ahol ő is lakik és erre felhívott,h félórára talizzak vele is..kérdeztem h ez mégis mi..azt mondta h folyton rám gondol és újraakarja kezdeni és a csajától szünetet is kért..mondta azt is h szeret..nem mertem magam beleélni ezért mondtam h majd hétfőn beszéljük ezt meg újra.Hétfőn persze már megint együtt volt a csajjal engem meg leszart és mégcsak annyi semvolt benne h rámírjon h bocsba*meg,felhívtam,leordítottam a fejét és rákérdeztem a dolgokra és ilyen dumákkal akar etetni,h ő most mindkettőnket szeret.(velem 1év8hónapig volt együtt,meg is kérte a kezem,a mostani csajával 2hete vannak együtt...)Folyton rajta kattogok..Haverjai szerint a mostani csaj csak felejtésnek kellett neki.Szerintetek csak szivat?Már majdnem kezdtem elfelejteni(1hónapja szakítottunk...) erre megint felzaklat ilyenekkel,sőt azt is mondta h részeg volt és eszébe jutottak a dolgok meg a haverjai kérdezgettek rólam.NEMÉRTEM
2010. szept. 29. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak szívat. Keress mást.
2010. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd őt, akár még telefonszámot is cserélj, msnről töröld le. Minden lehetséges kapcsolatot szüntess meg és kerüld őt messziről. Hidd el, ha ezt teszed utána fog csak igazán rádöbbenni, hogy nem vagy ott neki! Egy hónapja szakítottatok, ne keressen. Ha folyamatosan felszakítja a sebeidet, az nem jó neked! Én a te helyedben minden létező kapcsolatot megszüntetnék a fiúval.
2010. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,második válaszoló: megfogadom,amit írtál..köszönöm:)
2010. szept. 29. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!