Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tud öltözködni a lány.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud öltözködni a lány.. mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány az egyetemről külsőre, belsőre. Randiztunk is már párszor, de van egy probléma hogy nagyon(!) nem tud öltözködni... tényleg 0 stílusérzék, össze nem illő színek, meg nekem túl fiúsak a ruhái.. emiatt cikinek érzek kézenfogva menni vele az utcán, mert megnéznek az emberek..


Hogy lehet finoman jelezni, hogy kicsit változtasson? Ruhaboltba mondjam neki, hogy ezt meg azt próbálja fel, mert ebbe jobban tetszik?



2022. nov. 17. 09:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész a TE fejedben játszódik le.


"Nem a "szokásos" bámulás, inkább az a lesajnáló nézés ahogy néha ránéznek a barátnőmre"

Te honnan tudod, hogy valójában kiben mi játszódik le?

Különben is mindenki úgy néz, ahogy akar.

Ha minden ember nézését, viselkedését befolyásolni akarnád, mi lenne? bele is hülyülhetnél akkor se menne....

Azt hiszed a többi ember veled meg a barátnőddel van elfoglalva?? Hát meglepődnél, hogyha mondjuk ki lenne terítve kibe milyen gondolatok játszódnak le. Elmondom neked mindenki saját magával, a saját kis világával van elfoglalva, nem a barátnőddel meg veled.


Ezzel az erővel, ha mindig mindenkinek megpróbálnál megfelelni, akkor már egy idő után azt nem tudnád merre vagy arccal előre.


"A biztos siker titkát nem tudom, de a biztos kudarcét igen: próbálj meg mindenkinek megfelelni.”

2022. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
19%
Hívd el olyan helyekre, ahova azért fel kell öltözni (pl. színház), és dícsérd meg, milyen jól néz ki és milíyen ellenállhatatlan.
2022. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
#32 Ez jó ötlet köszi!!
2022. nov. 17. 23:07
 34/39 anonim ***** válasza:
66%
32. Nyilván szinhazba fog mebbi egy hippi szerinted?
2022. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező neked nincsen egyéni stílusod, téged a reklámok, a haverok hatásai alakítanak. Neked nem számít, hogy nézel ki, a lényeg, hogy divatosnak mondott legyél. Ha lógó beszari farmer van rajtad az is szuper, mert divatosnak titulálják. Te is a divatdiktátorok bankszámláit gyarapitod. Hiába taníttatott anyád, neked csak a külsőségek számítanak. Te neked kellene megváltozni, komolyodnod.
2022. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam fiatal koromban (meg idősebb koromban is). Egyszerűen katasztrofálisan öltözködtem és egyébként én tudtam is ezt magamról, de képtelen voltam változtatni rajta. Ez egyébként részben betudható volt annak, hogy mivel magas vagyok és nagyon vékony, csupa olyan ruhát lehetett kapni, ami a karomon, a lábamon rövid volt, lógott rajtam, csak a pamutot szeretem, ami nem ad igazán elegáns megjelenést. stb.


Most középkorúan sem öltözöm jól, de van annyi tartás bennem, hogy nagy ívben szarom le, hogy ki mit gondol az öltözködésemről. Nem mondom, tényleg nagyon vonzó tud lenni egy nő, aki szépen, előnyösen öltözik, felvesz mondjuk egy nagyon csinos szoknyát egy szép harisnyával és egy szuper cipővel és kidomborítja, hogy milyen jó lábai vannak. Én meg úgy vagyok vele, hogy nekem is jó lábaim vannak, de majd látja az, aki az öltözködésem mögé lát.

2022. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem ezeket a válaszokat. Ha valami valakin nem tetszik, és van közöm az illetőhöz, bármilyen helyzetben, az a tisztességes, egyenes viselkedés, ha megmondom neki a szemébe!!! Meg lehet kérdezni, hogy téged nem zavar, hogy ütik egymást a színek a ruháidon? Lehet, senki nem magyarázott neki semmit ezzel kapcsolatban, és azt sem tudja, hogy kell késsel villával enni pl. Én ezért szóltam a partnereimnek, és megtanítottam rá, meg is köszönte, nem sértődött meg.
2022. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen rövid ismeretségnél nem illik belepofázni abba, hogy a másik hogy öltözik... valószínűleg ez a stílusa. Annyit max. fel lehet neki hozni, hogy "figyi, szerintem ez nem fog működni, mert nem jön be, ahogy öltözöl" és ha ő maga ajánlja fel, hogy oké, változtat, akkor egy-két tanáccsal ellátni.
2022. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
7%

Sok itt az okoskodó... Nyugi kérdező, nekem is volt ilyen csajom, szintén egyetemről. Nagyon kis cicababa testtel, szép arccal, magas modell alkat. Ráadásul még fotózásokra is járt, de valahogy nagyon nem ment neki sem ez a stílusos öltözködés, és nagyon ordított róla, hogy vidéki (nem tájszólásos vagy ilyesmi). Végigmentem amúgy pár ilyenen az egyetem alatt, már 30 körül vagyok, úgyhogy szívesen adok tanácsot.

És én azt tanácsolom, hogy egyáltalán ne szólj bele, hanem dícsérd, magasztald. Ha beleszólsz, semmit nem fogsz tudni elérni vele, ellenben ha dícséred, akkor az ujjad köré fogod tudni csavarni őt nagyon hamar.

Neked most az a legfontosabb prioritás, hogy minél többet dugj. És ebben semmit nem számít, hogy converse tornacipő van rajta nike futónacival, vagy pedig egy 80 ezer forintos bőrcsizma. Nem az a lényeg, hogy milyen az utcán, hanem hogy milyen a hálószobában. És téged most főképp a ruha nélküli teste kéne hogy érdekeljen.

Kit érdekel, hogy miben van az egyetemen. Minél szexibben jelenik meg, annál többen fognak ráhajtani, és neked is annál nehezebb lesz megtartanod. Kicsit gondolkozz inkább. :)

2022. nov. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!