Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tud öltözködni a lány.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud öltözködni a lány.. mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány az egyetemről külsőre, belsőre. Randiztunk is már párszor, de van egy probléma hogy nagyon(!) nem tud öltözködni... tényleg 0 stílusérzék, össze nem illő színek, meg nekem túl fiúsak a ruhái.. emiatt cikinek érzek kézenfogva menni vele az utcán, mert megnéznek az emberek..


Hogy lehet finoman jelezni, hogy kicsit változtasson? Ruhaboltba mondjam neki, hogy ezt meg azt próbálja fel, mert ebbe jobban tetszik?



2022. nov. 17. 09:08
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Persze nem akarom teljesen megváltoztatni csak annyira tetszik a lány minden más téren, egy igazi csiszolatlan gyémánt, semmi más probléma nincs :))


Köszi a tippeket akkor türelmes leszek még!

2022. nov. 17. 09:45
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Most divat ez a csoves logos gatya a 80 as evekbol..
2022. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Az én paromnak sem volt jó a stílusa, bár ő férfi volt. Időközben elkezdte érdekelni a véleményem, hogy szerintem mi all jól neki és így fokozatosan átalakult az oltozkodese. Eleinte nekem sem tetszett a stilusa, de sokkal fontosabb volt, hogy egyébként jól nézett ki és nagyon jó ember volt, úgy voltam vele, legyen ez a legnagyobb gondom vele.
2022. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a csiszolatlan gyémánt azután ér sokat, hogy megcsiszolták. Én nem akarnék "csiszolatlan gyémánt" lenni, mert ez feltételezi, hogy most fogod a magad képére csiszolgatni. Velem is megpróbálták, valószínűleg, aki vagyok részben a csiszolásnak köszönhető. De, hidd el, nem jó buli, a lehető legjobb módszer arra, hogy megfelelési kényszert építs ki a másikban azzal, hogy innen lecsípnél kicsit, oda meg hozzá ragasztasz, a nyomorult meg a végén már azt se tudja mit tegyen, hogy jó legyen, mert az üzenet egyértelmű, az aki ő egyszerűen nem jó.

Ha elég erős jellem, kirak mielőtt ezt eléred. Ha nem, éveket pocsékol, mire rájön, hogy ez soha, sehogy nem lesz jó.

Lehet egymáshoz csiszolódni, de nem úgy, hogy alapvető dolgokat változtatunk kérésre, nyomásra. Legalábbis én soha senkinek nem engedek erőszakos csiszolgatást többet.

2022. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
89%
Mondd ezt el neki, így, ahogy ide leírtad. Amint megtudja, hogy milyen felszínes, megfelelési kényszeres sutyerák vagy többet nem fog veled szóbaállni, probléma megoldva.
2022. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

#14

Igen értem, de ezért kérdeztem, hogy "finoman" hogy lehet jelezni, valahogy azt elérni, hogy Ő maga akarjon változtatni, kicsit csajosabban öltözni.. ez szerintem amúgy előnyére válna mivel nincs kifejezett öltözködési stílusa.

2022. nov. 17. 10:17
 17/39 anonim ***** válasza:
11%
16.van elonye ennek is, keves ferfi fog raszallni.
2022. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
9%
Vegyel neki ruhakat! Ez lenne a minimum
2022. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el olyannak, amilyen. Légy büszke rá, hogy ő a barátnőd. Az emberek nem azt fogják nézni, hogy hogyan öltözködik, hanem irigykednek, hogy mennyire szeretitek egymást és egy hullámhosszon vagytok. Az stílus meg sokat fog változni még az életében, hagyd, hogy maga jöjjön rá, mi áll jól neki, meg miben érzi jól magát. Ha elég intelligens, saját magátol fog vàltozni. Kicsit hozzádidomul, de ha szólsz neki, akkor még az önbizalma is odalesz.
2022. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd békén, nem kell neki ilyen gyökér aki megakarja változtatni, jobbat érdemel a csajszi
2022. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!