Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek néhány lány miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány lány miért nem szeret szexisen öltözködni?

Figyelt kérdés
Mármint egyébként szépek, de olyan kis visszafogottak, na meg nem is járnak sehova...
2014. márc. 4. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet tartózkodni akar a párkapcsolatoktól
2014. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert a szexi öltözködés nálad egy lotyó népviseletet jelent.
2014. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
mert van tartásuk pl. attól hogy ez a divat hogy csöcs kirakós kacsaszájú képeket posztolgatnak facebookra nem kell mindenkinek ezt tenni.
2014. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
mert szerintem érdekesebb ha nem rakom i mindenem hanem a képzeletre hagyom amíg más kirakja közszemlére. Szerintem ti fiuk megbámuljátok majd elfelejtitek. Nem kihívás hisz adja magát na ilyen nem akarok lenni és nem is leszek soha
2014. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert szeretunk normalisan feloltozni, es nem kirakni azt a kirakatba, ami csak ram es a ferjemre tartozik.
2014. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Minek? Anélkül is jól nézek ki. Valahogy jobban tetszenek a lazább cuccok.
2014. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem akarom, hogy aki rám néz, annak rögtön a szex jusson eszébe.
2014. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Mert prűd fapi.ák. A szexis öltözet attól lesz szexis, hogy jól áll a viselőjének, tartást kölcsönöz neki, nem rak ki semmit indokolatlanul, ránézésre nem egy olcsó kínai gagyi. Nem a 2-9 ezer forintos műanyagdzseki, hanem legalább 20-30 ezres.


A tizenéves csitrik nem öltözködnek szexisen ne keverjük össze.


Amúgy nem mindenkinek van bátorsága szexisen öltözködeni, majd talán később ha felnő és kibontakozik.

2014. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is, mi a "szexis"?


Hajlamosak vagyunk mindent túlszexualizálni, a férfiak javára. Természetes, hogy élvezik a látnivalót. De engem ne a testemért csípjenek.

2014. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy öltözködöm, ahogy nekem tetszik, nőiesen és egyszerűen, és úgy, ahogy illik az adott alkalomhoz. Mellesleg eddig nem az volt a probléma, hogy mindenhol csak r-bancosan öltözködő lányok vannak?

Nekem is mondták, hogy visszafogott vagyok, hát ez van, ilyen emberek is léteznek:) És a "sehova" alatt mit értesz? Azt, hogy nem bulizik/kocsmázik? Vagy azt, hogy tényleg nem jár el mondjuk sportolni se, vagy színházba, stb?

2014. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!