Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiú vagyok, de mostansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú vagyok, de mostanság néhány lány rám írt, hogy helyesnek tart és szeretne megismerkedni velem, ezek után mégis minek tartsam magam? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
Azt is észrevettem, hogy szoktak velem szemezni buszon szép lányok és nem tudom, hogy ez most mit jelent vagy miért van, hiszen épp néhány szép lány rondázott le, amikor bepróbálkoztam náluk...
2013. febr. 2. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy csúnya, én az vagyok, rám nem ír senki, és senki nem akar megismerkedni velem.


Csak hogy legyen mihez viszonyítanod......

2013. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Detto.
2013. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindenkinek csúnya az,aki a többségnek csúnya.Meg amúgy is ez elég relatív.

Nekem is szinte mindig volt csajom,pedig szerintem csúnya vagyok...

2013. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hiszed te magadról. Ha tényleg az lennél, nemhogy mindig, hanem sose lett volna nőd.
2013. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak te hiszed, h csúnya vagy. Helikének igaza van, ha valóban csúnya lennél, nem érdekelnél egy lányt sem.
2013. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Hát 4es,nem tudom,van akinek tetszem,és van akinek nem,ilyen az élet.De szerencsére olyan nagyon nem veszem magamra az elutasítást se.

Remélem mostanában lesz jó idő,mert akkor megint neki állok csajozni,aztán megint lesz.

2013. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
jelentem a kérdező is és a többi is aki azt mondja "csúnya vagyok" mind egy idióta pö.cs én is csak egy fokkal nézek ki jobban mint az ördög mégis van egy tüneményes barátnőm ... plusz nem egyszer látok olyan "pasit" aki lemegy a bányába és feljön a szén kategóriába tartozik hogy a barátnőjük igen is nagyon szép és értetlenül állok hogy hogy szedte össze .... különben is magatokról a saját véleményetek nem ér semmit részrehajlóak vagytok ha egy lánynak tetszel akkor tetszel kitudja miért habarodik beléd ....
2013. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
küldj képet.:)
2013. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ennyire butuska ne legyél édes, egyetlen kicsi szívem.

Lehet te rondának tartod magad és még mások is, de a szépség relatív, van olyan látod, akinek tetszel.

2013. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mani--89 válasza:
Önbizalom,határozottság,belső kisugárzás,férfias kiállás...stb ha mindez összhangban van,lehetsz akármilyen ronda felfigyelnek rád...minden belőled indul ki...ha elhiszed,h benned ezek megvannak jó úton fogsz járni.
2013. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!